life paht shop life paht shop

Güzelbahçe Belediyespor: 0- Bayındırspor: 0

20 / 01 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup 16. Haftasında Güzelbahçe Belediyespor, zorlu ve güçlü rakibi Bayındırspor ile 0-0 berabere kaldı

Güzelbahçe’deki sahanın yağıştan dolayı oynanmayacak durumda olması sebebi ile Narlıdere Ali Artuner sahasında güçlü rakibi Bayındırspor’u ağırladı.

Karşılaşmanın ilk yarısında Güzelbahçe Belediyespor, Erçin, Murat ve Caner ile Bayındırspor ise Mehmet, Hasan ve Sercan ile girdikleri net gol fırsatlarını değerlendiremedi ve ilk yarı 0-0 sona erdi. İkinci yarıda iki ekip yine baskılı futbolu tercih etti. Güzelbahçe ikinci yarıda Barış, Emrecan ve Erçin ile, Bayındırspor ise Mehmet, Sercan ve Tolga ile net gol fırsatı yakalamasına rağmen, skora yansıyacak gol gelmeyince zorlu ve bir o kadar da zevkli geçen maç 0-0 sona erdi.

Alınan bu sonuçla Güzelbahçe Belediyespor 31 puana ulaşırken, 3. Sıraya geriledi. Bayındırspor ise 27 puanla haftayı 4. Sırada tamamladı.

Hocalar Başarı Diledi

Maç öncesi Güzelbahçe Belediyespor Antrenörü Yasin Çamtepe ile Bayındırspor Antrenörü Nail Gökova birbirlerine başarı diledi.

Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Oldu

Güzelbahçe Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi olan Ahsen Çiftçi’nin doğum günü olması sebebi ile Yönetim Kurulu ve teknik heyet, Ahsen Çiftçi’ye sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.

Hakemler; Levent Balcı, Ardan Dengiz, Ersin Azkaç

Gözlemci; Mehmet Soylu, Saha Komiseri; Mustafa Yurtman, Sağlık Görevlisi; Yahya Yelen

Saha: Narlıdere Ali Artuner

Saat: 15:00

Tarih: 20 Ocak 2019

Güzelbahçe Belediyespor 11’i; Hasan Tiryaki, Emrecan Kuca, Berkay Bulut, Osman Can Yurteri, Yusuf Türkeli, Utkucan Ertan, Barkay Arslan, Caner Akgün, Erçin Yardımcı, Barış Terzioğlu, Orhan Murat Aktürk

Bayındırspor 11’i; Ahmet Mert, Eren Yaşar Erbaşı, Ahmet Çevik, Özkan Yavuz, Ercan Engin, Yüksel Babayiğit, Yasin Yılmaz, Mehmet Küçükoğlu, Sercan Arasan, Tolga Divrik, Hasan Aykılıç

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life