aydın oto tepe aydın oto tepe

Ülküspor 105. Yaşını Kutladı

01 / 02 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkan Ülküspor, 31 Ocak 2019 tarihinde hem 105. Yaşını hem de şampiyonluğunu görkemli bir şekilde kutladı

Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezinde gerçekleşen kutlamaya MHP İzmir Millet Vekili Hasan Kalyoncu, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜFAD Yönetim Kurulu, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve Yönetim Kurulu, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Meralbaysal, Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Başkanı Murat Keser, Amatör Futbol Kulüpleri Başkan ve Yöneticileri ile Antrenörler, Sivil Toplum Kuruluşları ve Muhtarların katıldığı gecede eğlenceli saatler yaşandı.

Açılış Konuşması Çimen’den

Ülküspor As Başkanı İbrahim Çimen açılış konuşmasını yaptıktan sonra Başkan Süleyman Şenol’u mikrofona davet etti.

Süleyman Şenol, “Düzenlediğimiz bu anlamlı geceye katılan tüm Spor camiasında dostlarımıza teşekkür ediyoruz. 105. Yaşımızı kutlarken, şampiyonluk sevincini de bir arada yaşadık” dedi.

Kupa Kadri Yatkın ve Hasan Kalyoncu’dan

Şampiyon olması sebebi ile İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın Ülküspor’un şampiyonluk kupasını salonda takdim ederken, İzmir MHP Millet Vekili Hasan Kalyoncu ile birlikte, Takım oyuncuları, Başkan Süleyman Şenol, As Başkan İbrahim Çimen, Genel Kaptan İsmail Murat, Antrenörler Ufuk Suer, Ogün Uçak, Erdoğan Silin, Andaç Çelik ve Malzemeci Recep Selvi coşkuya ortak oldu.

İncu ve Yardımcıları Yer Aldı

Ülküspor’un 105. Yaşı ve şampiyonluk gecesine TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Yardımcıları Bülent Meralbaysal ve Selçuk Ergeldi’de katılım gösterdi.

Duygusal Anlar Yaşandı

BEYTÜMDER İzmir Temsilcisi Bahar Atalay Süvarioğlu, “Ülküspor’a BEYTÜMDER(Beyin Tümörü Derneği) olarak sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ederiz. BEYTÜMDER olarak Ülküspor’u Şampiyonluklarından ötürü tebrik eder ve kutlarız. Hasta olabilirim Ama Asla Asla gücümü kaybetmeyeceğim diyen derneğin onursal başkanı Ahmet Can ve BEYTÜMDER’e hepimiz destek olalım. Unutmayın ki çocuklar hepimizin. Onlar geleceğimizdir” dedi.

Çılgın Cemal Eşliğinde Eğlendiler

Şampiyonluk sevinci yaşayan Futbolcular ile Teknik Heyet ve Yönetim Kurulu, İzmir’in de yakından tanıdığı Çılgın Cemal eşliğinde doyasıya eğlendiler.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life