life paht shop life paht shop

Olaylı Maçın Play-Off’a Etkisi

07 / 02 / 2019

Geçtiğimiz Hafta Sonu 1. Amatör Lig ekiplerinden Gökovaspor ile İzmir Demirspor arasında oynanan Ligin son haftasında oynanan maçta yaşanan hadiseler nedeni ile 90+7’de karşılaşmanın hakemi maçı tatil etmişti

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’nun yaptığı açıklama sonrasında, Geçtiğimiz hafta sonu Gökovaspor ile İzmir Demirspor arasında oynanan ve 90+7’de İzmir Demirspor’un golü gelmesi ile yaşanan olumsuz hadiseler İl Disiplin Kurulundan kararın ileri günlerde çıkacak olması ve çıkacak karara bağlı olarak oluşacak puan sıralamasına göre eşleşmelerin kesinlik kazanacak olmasından dolayı müsabakalar ileri bir tarihte oynatılacaktır.

İptal Olan Maçlar;

Buna göre 9 Şubat 2019 tarihinde Bornova Şehir Stadında Parsaspor (İzmir Demirspor- Serintepe Kandere) müsabakası iptal oldu.

10 Şubat 2019 tarihinden Karşıyaka Efsaneler Sahasında İzmir Demirspor- Serintepe Kandere (Armutluspor) müsabakası iptal edildi.

9-10 Şubat 2019 tarihlerinden oynanması planlanan 10 maçtan sadece 2 maç İl Disiplin Kurulunun vereceği karar sonrası ileri bir tarihte oynanacak. Diğer 8 maç ise gününde ve saatlerinde oynanacak.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life