çoruhlu aş çoruhlu aş

Disiplin Kurulu Kararının Gecikmesi Play-Off’lara Yansındı

15 / 02 / 2019

Geçtiğimiz 2 hafta önce 1. Amatör Lig 5. Grup’ta Gökovaspor ile İzmir Demirspor arasında oynanan karşılaşmada yaşanan olaylar nedeni müsabakanın hakemi tarafından sonlanmıştı

Karşılaşmanın hakemi yaşanan olaylar nedeni ile sonlanan ve ileri bir tarihine ertelenen maç Disiplin Kurulunun karar verememesi ile Play-Off’ları olumsuz etkiledi. İzmir ASKF tarafından AFKD’ye sevk edilen olaylı maç, İzmir ASKF Disiplin kurulunun kararını açıklamayıp, Play-Off’lara olumsuz damga vurmasına neden oldu.

Kararın açıklanmaması ile 16 Şubat 2019 tarihinde oynanması gereken 2 karşılaşma Disiplin Kurulunun karar verememesi ile yeniden ileri bir tarihe ertelendi. Bunun yanı sıra Play-Out müsabakalarını etkileyen kararlarında Disiplin Kurulunun Toplanamaması nedeni ile alınamamış olması da Play-Out karşılaşmalarının da ertelenmesine sebep oldu. Alınamayan karar sonucunda takımların ve oyuncularında transfer zamanın da kaçırılmasına neden oldu.

TFF İzmir İl Temsilci Mehmet İncu’nun yaptığı açıklama ise, Play-Off ve Play-Out müsabakaları İl Disiplin Kurulu Kararınca ileri bir tarihte oynatılacağını ifade etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life