aydın oto tepe aydın oto tepe

İzmir Amatör’e Kasapoğlu Müjdelerle Geldi

18 / 02 / 2019

İzmir Faal Futbol Hakemler Derneği Salonunda gerçekleşen görkemli toplantıya Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu müjdelerle geldi

Malzeme yardımı gerçekleşen organizasyona İzmir’de faaliyet gösteren Amatör Futbol Kulüplerinin temsilcileri de katılım gösterdi

Program başlamadan önce 1 Dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı Okundu.

Kasapoğlu, İzmir'de tesisleşme anlamında önemli projelere imza atacaklarını belirterek, "İzmir'e heybemiz dolu geldik" dedi.

Kasapoğlu, İzmir'deki ziyareti kapsamında İzmir Futbol Hakemleri Dayanışma Derneği Salonunda 260 amatör spor kulübü yöneticisiyle bir araya geldi. Burada amatör kulüplere malzeme dağıtan Kasapoğlu, amatör spor kulüplerinin ülke sporundaki öneminin altını çizdi. Sporun önündeki engelleri kaldırmaya devam edeceklerinin altını çizen Spor Bakanı Kasapoğlu, “Tesisleşme anlamında Avrupa ülkeleriyle yarışır hale geldik. Gerçekleştirdiğimiz projeler, vizyonumuzun bir parçası. Sporun önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyoruz. Gündüz spora vakit bulamayanlar için tesislerimiz artık 7/24 çalışıyor” dedi. 


Zeybekci: “ İzmir’den Şampiyonlar Çıkartacağız “

AK Parti İzmir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci de, göreve geldiği takdirde spor alanında önemli projelere imza atacaklarını söyledi. İzmir’in kendi şampiyonlarını çıkarması gerektiğini savunan Zeybekci, “Her köşede vatandaşlarımızın spora kolayca ulaşabileceği aletler olacak. Projelerimiz arasında en büyüklerinden biri de Atatürk Stadında yapacağımız değişiklikler olacak.

Federasyon Yetkilileri de Katılım Gösterdi.

TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu,  İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve Yönetim Kurulu, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Başkan Yardımcıları Mehmet Turu ve Selçuk Ergeldi düzenlenen malzeme yardımında yer aldı.

Bakan Kasapoğlu’na Plaket ve Forma Verildi

TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez ile İzmir ASKF Başkanı Kadir Yatkın, Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür anlamında plaket takdim edilirken, Bu sezon şampiyonluk sevinci yaşayıp Süper Amatör Lige çıkan Yapıcıoğlu Başdaş takımın da Başkanı M. Sait Başdaş'ın da katılımı ile  forması verildi.

Kulüp Temsilcileri Malzemelerini Aldı

Bakan Kasapoğlu, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi, Milli Futbolcu, ve AK Parti İzmir Millet Vekili Alpay Özalan, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Gençlik Spor İzmir İl Müdürü Nüammer Uslu, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, ASKF İzmir Şube Başkanı Kadri Yatkın, TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay, TFF İzmir İL Temsilcisi Mehmet İncu, Başkan Yardımcıları Mehmet Turu ve Selçuk Ergeldi, Amatör Futbol Kulüpleri Başkan ve Yöneticilerine Malzemeleri takdim etti.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life