aydın oto tepe aydın oto tepe

ASKF Başkanlar Kurulunu Gerçekleştirdi

03 / 03 / 2019

İzmir ASKF Yönetimi her yıl düzenlediği Başkanlar Kurulu Toplantısını Kuşadası’nda 2-3 Mart 2019 tarihinde konaklamalı olarak gerçekleştirdi

A’den Z’ye herşeyin düşünüldüğü Başkanlar Kurulu Toplantısına İzmir’de faaliyet gösteren Kulüp yöneticileri ve eşlerinin katılımı ile görkemli bir şekilde tamamlandı.

2 Mart 2019 Cumartesi günü Saat 12:00’de konaklanacak Otel’e girişlerin başlaması ile Otel’de tatlı bir heyecan oluştu. Başkanlar Kuruluna katılan Başkanlar, Yöneticiler ve Eşleri Öğle yemeğine geçti. Ardından konunun ve amacın Amatör Futbol olduğu toplantıda Başkanlar ve Yöneticiler hem hasret giderdi hem yeni yüzlerle tanışma fırsatı yakaladı.

Harika Bir Balo Yemeği Verildi

Organizasyona ev sahipliği yapan İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve Yönetim Kurulu, bir sürpriz yaparak açık büfe akşam yemeği yerine Otel’in Balo Salonunda Müzikli ve eğlenceli dakikalar yaşanmasını sağladı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Balo salonundaki tüm konuklar eğlenirken, Aileleri ile gelen Başkan ve Yöneticiler gecenin tadını doyasıya çıkarttı.

Toplantı 4 Saat Sürdü

3 Mart 2019 Pazar Günü ise Sabah Kahvaltısından Sonra yapılan Toplantıya tüm kulüp yöneticileri ve eşleri de katıldı. İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve Yönetim Kurulu, TÜFAD İzmir Şube Başkanı DR. Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu, ASKF Kurucu Üyelerinden Ümit Erdem, İl Hakemleri Derneği Yetkilisi Raci Köprülü, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Yardımcıları Mehmet Turu, Selçuk Ergeldi, Bülent Meralbaysal, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cüneyt Meralbaysal, İl Disiplin Kurulu Başkanı Seda Gültekin, Sağlıkçılar Derneği Kenan Gülergül ile Nurgül Tüngür Federasyonu temsilen yerlerini aldı.

Sorular Soruldu, Cevaplar Verildi

Ali Rasim Alkışlar ile İbrahim Aktaş’ın sunumunu yaptığı toplantının açılışında Mustafa Kemal Atatürk ile Silah Arkadaşları ve Vatanı Uğruna Yaşamını Yitirmiş Tüm Şehitlerimiz İçin 1 Dakikalık Saygı Duruşu ile İstiklal Marşı Okundu.

Ardından Sorunlarını dile getiren Kulüp Başkan ve Yöneticilerinin sorularına TFF İzmir İl Temsicisi Mehmet İncu, İl Disiplin Kurulu Başkanı Seda Gültekin ve İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın cevap vererek Kulüpleri bilgilendirdi.

Yatkın ve Acarbay’a Karşıyaka Birliği’nden Plaket

Organizasyona Ev Sahipliği Yapan İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay’a Karşıyaka Amatör Futbol Kulüpler Birliği Nevzat Altınkalp ve Birlik Yöneticileri Teşekkür mahiyetinde Plaket Takdim Ettiler.

Toplantı sonrasında Otelden ayrılan Tüm Başkan ve Yöneticiler Memnun ayrılırken, bu tarz etkinliklerin sürekli yapılmasını dile getirdi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life