fiorita otel fiorita otel

Özge Kanbay Unutulmayacak

08 / 03 / 2019

Özge Kanbay anısına düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kadınlar Futbol Etkinliği duygu dolu anlar ile sona erdi

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Başkan yardımcıları Mehmet Turu, Selçuk Ergeldi, Bülent Meralbaysal tüm katılımcılara teşekkür ederken İncu “Özge kardeşimizin adını yaşatmak için ilerleyen dönemde de çalışmalarımız devam edecek “ dedi.

Tff İzmir İl Temsilciliği Başkan Yardımcısı Mehmet Turu “Genç yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığımız Özge Kanbay için etkinlikte yer alan herkesin Onu Özge’yi bu gece ayrıca mutlu ettiğini ve Özge bizleri izliyor ve bizlerle burada” diyerek sözlerini tamamladı. Programa Gençlik Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İzmir Şube başkanı Dr. Şaban Acarbay, İzmir İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Arslan ve Yönetim Kurulu, basın mensupları, ailelerin de yoğun ilgisiyle tribünlerin dolduğu etkinlikte Özge Kanbay’ın annesi ve kız kardeşi ile birlikte duygu dolu anlar yaşandı.

Her müsabaka öncesinde saygı duruşunun yapıldığı etkinlikte Anma Töreni öncesinde de tekrar saygı duruşu ile birlikte tüm katılımcı kadınlarımıza karanfil dağıtıldı. Müsabakaları yöneten dokuz kadın hakem, üç kadın sağlıkçı,  saha komiserlerine ve geçtiğimiz günlerde İzmir’de Erkek Futbol Takımına Kadın antrenör olarak göreve başlayan Hilal Başkol’a plaketleri takdim edildi. Plaket takdiminin ardından yapılan toplu fotoğraf çekimi ile Program sona erdi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

Foto: Erdal AYDIN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life