fiorita otel fiorita otel

Bornova Belediyespor’dan Gençlik ve Spora Hizmet Ödül Töreni

14 / 03 / 2019

Bornova Belediyespor, son 5 yılda yapılan tüm başarıları unutmadı ve 14 Mart 2019 tarihinde Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezinde yapılan törenle ödüller takdim edildi

Bornova Belediyespor Kulüp Başkanı Dr. Cumhur Yılmaz’ın organizasyona ev sahipliği yaptığı ödül töreninin sunumu Halil İbrahim Aktaş gerçekleştirdi.

İlk olarak Bornova Belediyespor’un son 5 yılda ettiği tüm başarıları salonda görsel gösterim yaparak törene katılanlara izletildi ve duygular sahnelerin yaşanmasını sağladı. Ardından Pasta kesimi gerçekleşti.

Sunumu gerçekleştiren Halil İbrahim Aktaş, Bornova Belediyespor Kulüp Başkanı Dr. Cumhur Yılmaz mikrofona davet etti. Yılmaz, Son 5 yılda elde edilen başarıda başta Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın desteği için teşekkür eden Cumhur Yılmaz, ardında Kulüp Yöneticilerine, Antrenörlerine ve sporcularına teşekkür etti.

Atila’dan Hem Teşekkür Hem de Veda

Cumhur Yılmaz’ın ardında Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, tüm Belediyespor ailesine özellikle teşekkür etti ve duygular bir veda konuşması yaparken, salondakileri de hüzne boğdu. 

Ege Spor Life’da Ödüle Layık Görüldü

Düzenlenen ödül törenine İzmir Amatör Futboluna sağladığı katkılardan dolayı Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz sahibi Yılmaz Özlahlan’a da plaket takdim edildi.

Ödüller Sahiplerin Teslim Edildi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, İl Hakem Kurulu Başkanı Raci Köprülü, Bornova Belediyesi Spor Müdürü Berkhan Alptekin, Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser, Bornova Belediye Meclis üyeleri, Erdoğan Çiçek, Öztürk Bağcı, Mehmet Poyraz, Eray Büyük, Erbay Kaya, Cemal Şener, Mustafa Akkaya, Taner Doğan, Ramazan İrfan Kılıç, Mehmet Çitak, Ethem İnal, Hamdi Kanlıoğlu, Halil İbrahim Aktaş, Gülören Öcal ve Sultan Tuzlacı plaket aldı.

Diğer Branşlarada Başarı Ödülü Verildi

Antrenör ve Yöneticiler Çağlar Hazal Karabulut, Seda Şahin, Nurgül Galimane, Barış Berber, Murat Ayhan, İhsan Şenocak, Zafer Aktaş, Berkin Tabih, Serkan Çataldirek, Yağız Sertoğlu, Fatih Dönmez, Serdar Bozkurt, Gülşah Başol, Yasin Günay, Aysun Yıldırım, Ünal Deniz, Burak Ökten, Özlem Tamtırak Ulusoy, Abdülhamit Çabadah, Gizem Bacalı, İsmail Aykut, Yasemin Dinçer, Şeref Emeç, Ayperi Yerlikaya, Birkan Bacalı, Mine Şahin, Fulya Tırpancı, Derya Kınık, Ayşegül Kasap, Nur Aksoy, Özgül Güngör, Arzu Gerçek, Fatma Kıran ve Mustafa Hepsert ödüle layık görüldü ve Plaketlerini aldılar.

Ayrıca Atatürk Mahallesi Muhtarı Pakize Namdar, İzmir Ekonomi Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretim Görevlisi Dr. Atilla Öztürkeri ve Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Belgüzar Başer Köprülü ödüllerini alırken, 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Dr. Atilla Öztürkeri, Dr. Raci Köprülü ve Bornova Belediyespor Kulüp Başkanı Dr. Cumhur Yılmaz’a da bu anlamlı günde ödülleri takdim edildi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life