lifepahtshop lifepahtshop

ŞAMPİYON FOÇA TARAFTARI İLE KUCAKLAŞTI

16 / 03 / 2019

Süper Amatör Lig Kırmızı Şampiyonu Foça Belediyespor, Kupasını taraftarı önünde aldı.

Foça Belediyespor, Şampiyonluk Kupasını; Kemalpaşa Spor ile oynadığı son grup maçı öncesinde İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın’ın elinden aldı.

Foça Belediyespor camiası maç bitiminde Şampiyonluk büyük mutluluk ve coşkuyla kutlandı.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın’a, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Sevgilioğlu’na, Aytaç Kaygil’e hakem camiasına ve yarışan tüm spor kulüplerine emekleri için teşekkür etti. 

Başkan Demirağ; ‘‘Foça Belediyespor Kulübü Futbol Takımı sporcularımızı ve teknik heyetimizi canı gönülden kutluyorum. Bu başarının play-off maçlarında devam edeceğini ve Bölgesel Amatör Lig’e yükseleceğimize gönülden inanıyorum. Şampiyonluğumuz, camiamıza hayırlı olsun’’dedi.

Son maçında 3-0 galip

Foça Belediyespor, sezonun son iç saha maçında Kemalpaşa Spor’u 3-0 yendi. Foça Belediyespor’un gollerini; 13’üncü dakikada Ayhan Işık, 41 ve 71’inci dakikalarda İbrahim Akanbi Rasheed attı.

Kupa Töreninde Federasyon Yetkilileri de Yer Aldı

Yapılan Kupa törenine Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Kulüp Başkanı Birtan İskit, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Sevgilioğlu ve Aytaç Kaygil yer aldı.

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life