lifepahtshop lifepahtshop

Buca Zafer’e Dev Sponsor

19 / 04 / 2019

Bu sezon 1. Amatör Ligden direk Süper Amatör Lige Şampiyon olarak çıkan Buca Zaferspor’a Sponsor desteği geldi

2018-2019 sezonunda 1. Amatör Ligde Süper Amatör Lige Şampiyon olarak çıkan Buca Zaferspor Kulübüne Çiğli’de UDBS Tekstil Firması sezon sonunda kadar Sponsor olduğunu açıkladı.

Çiğli Organize Sanayi’de Tekstil Firması olan UDSB Tekstil San. Tic. Ltd. Şti firma sahibi Bülent Soğancı, Buca Zaferspor Kulüp Başkanı Orhan Yıldız ile biraraya geldi ve sezon sonuna kadar olan Sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Soğancı, “Amatör Sporu Desteklemeliyiz”

Anlaşma sonrası açıklamada bulunan UDSB Tekstil Firma Sahibi Bülent Soğancı, “ Spor’a ve özellikle Amatör Futbola katkı sağlamak, geleceğimiz olan çocuklarımıza daha iyi şartlarda spor yaptırmak adına bu sezon Süper Amatör Lige çıkan Buca Zaferspor Kulübüne sezon sonuna kadar Sponsor olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Önümüzdeki sezon Buca Zaferspor Kulübü Başkanı Sayın Orhan Yıldız’a, teknik heyette yer alan Antrenörlere ve oyuncu gurubuna şimdiden başarılar diliyorum”dedi.

Yıldız, “Gücümüze Güç Kattık”

Ardından söz alan Buca Zaferspor Kulüp Başkanı Orhan Yıldız ise, “Yaptığımız Sponsorluk anlaşması ile önümüzdeki sezon daha güçlü bir kadro ile hedeflerimize bir adım daha yaklaşmak istiyoruz. Bu sebeple bizlere ciddi anlamda destek sağlayan ve gücümüze güç katan UDSB Tekstil Firması Sahibi Sayın Bülent Soğancı ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life