çoruhluastepe çoruhluastepe

Çamdibispor’da Eray Büyük Dönemi

27 / 04 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çamdibispor’da Olağan Genel Kurul 27 Nisan 2019 tarihinde Çamdibispor Altınyıldız Tesislerinde geniş katılımla gerçekleşti

27 Nisan 2019 tarihinde saat 15:00’de Çamdibispor Kulubü Altınyıldız Tesislerinde yapılan Olağan Genel Kurul’da Başkanlığa Eray Büyük seçildi.

Yapılan kongrede Tekwando ve Santranç Şubesinin açılmasına ve kulübün isminin de Bornova Çamdibi Spor Kulübü olarak değişmesine karar verildi.

Çiçeği burnunda yeni seçilen başkan Eray Büyük, bütün kategorilerde liglere katılımın olacağını, altyapıya çok önem vereceklerini, çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklarından uzak tutmak istediklerini, spora teşvik etmek için çok çalışacaklarını ifade etti.

Ayrıca sözlerine devam eden Büyük, Yönetim kurulunda beraber çalışacakları çok değerli tüm arkadaşlara ve geçmişte kulüpte görev yapmış kulüp başkanlarına, yöneticilerine, sporcularına, antrenörlerine ve diğer görevlerde bulunmuş tüm herkese teşekkür ederek, Olağan Genel kurulundaki tüm spor camiasına hayırlı olmasını temenni ederek sözlerini bitirdi.

 

Yönetim Kurulu;

Eray Büyük (Başkan)

Zafer Zeka

Şefik Yılmaz

Mehmet Emin Aydın

İsmail Özden

Hüseyin Açıkgöz

Bülent Aysal

İsmail Karaaslan

Erol Yayla

Nurullah Türkay

Serkan Kırca

Fatih Elmas

Mustafa Balkan

Nimet Özerdem

Mehmet Hastürk

Vacit Doğan

Murat Uslu

Hakkı Ayhan

Sait Baliç

Recai Kurtuluş

Celalettin Öztürk

Yüksel Temel

 

Denetim Kurulu;

Metin Küçük

Güray Büyük

Medat Şenay

Yusuf Büyüktepe

Halit Kırtık

Ali Söylemez          

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life