aydinototepe aydinototepe

TÜFAD’tan Türk Futboluna Panoramik Bakış

29 / 04 / 2019

TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay’ın katkıları ile gerçekleşen Türk Futboluna Panoramik Bakış Özkan Sümer’in sunumuyla gerçekleşti

İzmir Hakemler Derneği Salonun 29 Nisan 2019 tarihinde Saat 17:00’de başlayan ve 100’e yakın Antrenör ve Yöneticilerinde katıldığı Türk Futboluna Panoramik Bakış TÜFAD’ın Onursal Başkanı Özkan Sümer’in güzel ve donanımlı anlatımı ile sona erdi.

İlk olarak sahneye İzmir TÜFAD Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay davet edildi. Acarbay’ın konuşmasından sonra Eski Kültür Bakanı ve İzmir Büyükşehir Başkan Vekili Suat Çağlayan konuşmasını gerçekleştirdi. Sırasıyla TFF Ege Bölge Müdürü Hamdi Kutval, TÜRFAD İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, Eski Bornova Belediye Başkanı Cengiz Bulut, Manisa TÜFAD Şube Başkanı Özer Şenoğul, TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, temenni ve teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi.

Özkan Sümer Sunumu İle İzleyenleri Etkiledi

Türk Futboluna Panoramik Bakış adlı panelde sahne TÜFAD Onursal Başkanı Özkan Sümer’e bırakıldı Slayt gösterisi ile tane tane anlatım yapan ve katılımcıların dikkatle dinleyip izlediği panelde Özkan Sümer, geçmişten bu yana Türk Futbolunun eksiklerini ve yapılması gerekenleri anlattı. İzleyenlerin tam manasıyla güzel anlatım sonrasında Özkan Sümer, katılımcılar uzunca alkışlayıp bu tarz panellerin her zaman yapılmasını istedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

Haberin Geniş Fotoları Egesporlife Gazetesi Facebook Sayfasında Yayınlanacak.

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life