lifepahtshop lifepahtshop

ARES Tekstil, Buca Zafer’e Desteğini Sürdürdü

13 / 05 / 2019

Sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve 2019-2020 sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Buca Zaferspor’a ARES Tekstil yeniden sponsor oldu

2019-2020 sezonunda Süper Amatör Ligde şampiyonluk hedefleyen Buca Zaferspor, geçtiğimiz günlerde güçlü bir firma ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Bugün ise yine güçlü firmalardan ARES Tekstil ile anlaşma sağlayan Buca Zaferspor Kulüp Başkanı Orhan Yıldız, ile ARES Tekstil Muhasebe Müdüresi Elif Karabiber, sözleşmeyi imzaladı.

ARES Tekstil’in geçen sezon sağladığı sponsorluk desteği ile şampiyonluk sevinci yaşayan Buca Zaferspor kulübü, 2019-2020 sezonunda yeniden sponsorluk anlaşması yaparak sezona maddi anlamda güçlü girmeyi hedefliyor.

Yıldız, “Hedefimize Ulaşmak İstiyoruz”

Başkan Orhan Yıldız, “Geçen sene aldığımız güçle, bu senede hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Sağladıkları destekten dolayı ARES Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yıldız’a çok teşekkür ediyorum “dedi.

ARES Tekstil Muhasebe Müdüresi Elif Karabiber ise, “ Şampiyonluk sevinci yaşayan Buca Zaferspor’a yeniden destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life