aydinototepe aydinototepe

Öğretmenler ve Öğrenciler Sahada Ter Döktü

20 / 05 / 2019

İzmir’in Konak İlçesinde 19 Mayıs Ortaokulunda yapılan sınıflar arası futbol turnuvasındaki şampiyon öğrencilerin karşısına öğretmenleri çıktı

Geçtiğimiz günlerde okullarda ender görülen bir görsel şölene sahne oldu. 19 Mayıs ortaokulunda okuyan Erkek ve Kız öğrenciler yapılan turnuvada şampiyonluğu elde eden erkeklerde 8-A, kızlarda ise 7-C öğrencileri öğretmenleri ile futbol müsabakası yaptı.

Okulda öğretmenlik yapan Kadın ve Erkek eğitimciler, şampiyon öğrenciler ile futbol maçı yaptı.

Erkeklerde sınıflar arası şampiyonluğu elde eden 8-A sınıfının karşısında okulda öğretmenlik yapan erkek öğretmeler, Müdürü Yardımcısı Samet Kasap ve Okul Öğretmenleri Ercan Atak ile İlker Tüzel'in yanı sıra Konak Halk Eğitim Hocaları Nezir Akyol, Mehmet Süzgün ve Mahmut Bektaş ile karşılaştı.

Kızlar arasında şampiyonluğu elde eden 7-C sınıfının karşısına da Okul Müdüresi, Sibel Şenyaprak ile Hilal Başkol, Mehtap Han, Melek Kanat, Simge Kesmeci, Gamze Masatçı, Reyhan Dağdelen ve Öznur Uruk ile karşılaştı.

Okul yönetimi tarafından yapılan açıklamada ise, bu organizasyonu önümüzdeki senelerde de yapılacağı ifade edildi.

Ayrıca Konak Halk Eğitim Hocalarından Nezir Aykol, "Bize verilen bu anlamlı destekten dolayı Konak Halk Eğitim Müdürü Yasin Öztürk'e, Müdür Yardımcıları Alper Demir ve Erhan Fırat hocalarımıza sonsuz teşekkür ediyorum" dedi. 

                                 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN  

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life