çoruhluastepe çoruhluastepe

Buca Zafer, Şampiyon Hocayla Yeniden Anlaştı

21 / 05 / 2019

2019-2020 sezonunda Süper Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Buca Zafer, başarılı ve genç olan aynı zamanda Buca Zafer takımında şampiyonluk elde eden teknik adam Ali Çalışkan ile yeniden anlaştı

Sezonu şampiyon tamamlayıp, 2019-2020 sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Buca Zaferspor, sezon öncesi iki önemli sponsor ile anlaşma sağlamıştı.

Geçen sezon 1. Amatör ligde kendi grubunu lider ve şampiyon tamamlayıp, Play-Off’lara kalan ve Play-Off’lardan elenen Buca Zaferspor, talihsizlik yaşamıştı.

Ali Çalışkan’ın çalıştırdığı Buca ekibi, 2018-2019 sezonunu direk gruplarda lider tamamladı ve Süper Amatör Lige yükseldi. Buca Zaferspor’la şampiyonluk sevinci yaşayan başarılı antrenör Ali Çalışkan, Başkan Orhan Yıldız’ın da katıldığı törenle imzayı attı.

İmza sonrası konuşan Buca Zaferspor Kulüp Başkanı Orhan Yıldız, “ Son 3 sezondur takımımızı başarılı bir şekilde çalıştıran ve bizlere şampiyonluk kupasını kazandıran değerli hocam Ali Çalışkan ile yeniden anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedeflerimize ulaşmak adına başta teknik sorumlumuz Ali Çalışkan’a ve yapacağımız transferlere sonsuz güveniyorum” dedi.

Teknik Adam Ali Çalışkan ise,” Geçen sezonki başarımıza daha yenilerini eklemek adına var gücümüzle çalışacağız. Bizlere her zaman güvenen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan değerli başkanımız Orhan Yıldız’a sonsuz teşekkür ederim” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life