başdaş tepe başdaş tepe

Buca Zafer, Anıl Erten’i Bırakmadı

25 / 05 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcisi Buca Zafer, iç transferde başarılı ve deneyimli stoper Anıl Erten ile yeniden anlaşma sağladı

Geçen sezon 1.Amatör Ligi Grup şampiyonu ve lideri olarak tamamlayıp direk Süper Amatör Lige yükselen Buca Zafer, şampiyonluk yaşadığı kadrosunda yer alan Stoper Anıl Erten’i yuvada tutmayı başardı.

2016- 2017 sezonunda 2. Amatör Ligden 1. Amatör Lige çıkan kadroda yer alarak şampiyonluk sevinci yaşayan başarılı stoper Anıl Erten, 2018-2019 sezonunda da 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkan kadroda yer almış ve şampiyonlukta önemli pay sahibi olmuştu.

Şampiyonluklar yaşadığı Buca ekibinde stoper mevki oyuncusu olmasına rağmen, 2018-2019 sezonunda attığı 16 golle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Anıl Erten, yeniden yuvada kaldı ve Buca Zaferspor’a imzayı attı.

1993 doğumlu Stoper Anıl Erten’in imza töreninde Başkan Orhan Yıldız ve deneyimli Antrenör Ali Çalışkan katılım gösterdi.

Tecrübeli oyuncu futbola Aliağa FK’da başladı. 3 sezon sonra Altay Altyapısında transfer olan oyuncu 4 sezon Siyah Beyazlı ekipte mücadele etti. Ardından Z.H.K.Çamdibi Altınok takımına transfer olan oyuncu sırasıyla Özçamdibispor, Çamdibi Yeşilova Esnafspor, Mersinli Şimşekspor, Buca Zafer ve son olarak Z.H.K. Çamdibi Altınok takımlarının formasını terletti. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Buca Zafer Spor ile anlaşma sağladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life