çoruhluastepe çoruhluastepe

Büyükşehir’den Altınyıldız Tesisleriden Dev İftar Yemeği

28 / 05 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çamdibispor Altınyıldız Spor Tesislerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından dev iftar yemeği verildi

Ramazan ayı nedeni ile bir çok yerde İftar yemekleri düzenleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, 28 Mayıs 2019 (Bugün), tarihinde İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çamdibispor’a ait olan Altınyıldız Spor tesislerinde 2000 kişilik iftar yemeği düzenledi.

Büyük, “Desteklerden Dolayı Teşekkür Ederiz”

Çamdibispor Kulüp Başkanı Eray Büyük’ün kısa konuşma yaptığı ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin düzenlenmesine destek sağladığı iftar yemeği için teşekkür ederken, katılım gösterenlere de ayrıca teşekkür etti.

Yoğun Katılım Oldu

Düzenlenen iftar yemeğine yoğun ilgi olurken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer, Bornova Belediye Meclis Üyeleri, CHP Bornova İlçe Başkanı Asım Güven ile yönetim kurulu, Mahalle Muhtarları, Siyasi Partililerin temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Yöneticileri, Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Dernek Başkanı Murat Keser, bir çok Amatör Futbol Kulüp Başkanları ve Yöneticileri, Sporcular ve mahalle sakinleri katılım gösterdi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life