lifepahtshop lifepahtshop

Yıldız Oyuncu Torosgücü’nde

10 / 06 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcisi Torosgücü, dış transferi İzmir’in ve Türkiye’nin de yakından tanıdığı isim, kaleci Emrullah Öztürk oldu

Uzun süren görüşmelerin ardından tecrübeli eldiveni ikna eden Sarı siyahlı yönetim, kulüp binasında gerçekleştirdiği törenle Öztürk ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

1982 İzmir doğumlu, deneyimli kaleci Emrullah Öztürk’ün imza töreninde Başkan Özkan Karadaş, Sportif Direktör Ziver Yıldırım, Teknik Adam Murat Çiftçi ve Antrenör Kerem Bayram katılım gösterdi.

Futbol hayatına 1999 yılında Ödemişspor'da başlayan Emrullah Öztürk; İnhisar, Çiğli Belediyespor, Bergama Belediyespor, Tekirdağspor, Bartınspor formalarını terletti. Avyavalıkgücü Belediyespor ile 3.lig maçlarında görev aldı. 2 sezon Çiğli Belediyespor forması giyen eldiven, 2018-2019 sezonun ilk devresini Aydın 1923, ikinci devresini ise Torbalıspor’da tamamladı.

 

Kariyerli Kaleci “Torosgücü” Dedi

Başarılı file bekçisi Türkiye Kupasında 3, 3. Ligde 59, Bal Liginde 142, diğer amatör liglerde ise 168 müsabakada forma giydi. Toplamda 372 maçta mücadele eden tecrübeli eldiven, 2019-2020 sezonunda Süper Amatör Ligin yeni temsilcisi Torosgücü ile anlaşma sağladı. Sezonun sona ermesi ile bir çok takımdan transfer teklifi alan Emrullah Öztürk, Süper Amatör Ligin yeni temsilcisi Torosgücü’nü tercih etti. Oyuncunun Torosgücüne gelmesinde Sportif Direktör Ziver Yıldırım’ın da çok etkili olduğu ifade edildi.

 

Amatör Marketinde Yer alan deneyimli kaleci Emrullah Öztürk’ün güncel bilgilerine ulaşmak için burayı tıklayınız.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life