lifepahtshop lifepahtshop

Menderes BLD. EĞT’den Kongre Kararı

12 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde 2019-2020 sezonunda mücadele edecek olan Menderes Belediye Eğitim Kültür Spor, kongre kararı aldı

Son 4 sezondur Kulüp Başkanlığını Hüseyin Zıhlı’nın yürüttüğü Menderes ekibi, Haziran 25 tarihinde kongre kararı aldı.

4 sezon içinde 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkma başarısı elde eden Menderes ekibi Hüseyin Zıhlı başkanlığında önemli başarı elde etmişti. 2018-2019 sezonunda ise güçlü kadro kuran fakat istenilen sonuçları alamayan Menderes BLD. EĞT takımı, bir alt lige düşerek camiasını da derinden üzmüştü.

Alınan kongre kararı sonrasında Hüseyin Zıhlı yeniden aday olmayacağını ifade ederken, sürekli takımın başarısı için mücadele edeceğini ve takımı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağını belirtti.

25 Haziran 2019 tarihinde yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda 2 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecek kongreye Menderes Belediye Meclis Üyesi Ertan Güleç  adaylığını açıkladı.

Güleç, “Bu Görevi Layik Görenlere Teşekkür Ederim”

Adaylığını açıklayan Ertan Güleç, “Öncelikle hayranı, taraftarı ve uzun yıllar sporculuğunu yapmış olduğum kulübe başkanlık görevini bana layik gören herkese çok teşekkür ederim. Amacımız Menderes’te sporu yaygınlaştırarak birlik ve beraberliği en üst düzeyde tutmaktır. Böylelikle sağlıklı her vücut temiz bir kalbe ve ahlaka yönelir. Bu doğrultuda güçlü altyapı hedefimiz ile alt yaş gruplarında Jimnastik, atletizm ve yüzme alanlarında spora başlayan çocuklarımızla başarıyı yakalamak istiyoruz. Bugüne kadar yapmış oldukları etkin ve özverili çalışmalarından dolayı mevcut yönetime teşekkür ederiz. Hüseyin Zıhlı başkanın her zaman yanımızda olacağından ve desteğini esirgemeyeceğinden şüphem yoktur. Kendilerine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. Spora verdiğimiz değer, gençliğe verdiğimiz değerin yansımasıdır” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life