lifepahtshop lifepahtshop

Tepecikliler Geleneği Bozmadı

15 / 06 / 2019

Geleneksel hale gelen ve bu sene 5.si gerçekleştirilen Tepecikliler Gecesi, Fuar Göl Gazinosu'nda yapıldı

Tepecikliler, görkemli gecede biraraya gelerek hem hasret giderdiler, hem de doyasıya eğlendiler.

Erdoğan Gezer’in sunumunu yaptığı gece, her yıl Mayıs ayında yapılan bu sene ise Haziran ayında Tepeciklileri biraraya getiren kutlama, 5.ci kez gerçekleşti.

Bu organizasyonu gerçekleştiren Tepecikliler Grubu yönetim kurulu üyeleri, başta Başkan Atalay Dönmez, Erdoğan Gezer ve Recai Dilbazer olmak üzere, yönetim kurulunun katkıları ile 400’e davetlinin eğlencesi görülmeye değerdi.

Oluşumda büyük emek veren Atalay Dönmez ve yönetim kurulu üyelerinin ciddi emekleri ile gerçekleşen geceye katılanlar, aynı semtte doğup büyüyen arkadaşların biraraya gelmesinin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Eski günler Hatırlandı

Tepecikliler Grubu'nun öncülüğünü yapan ve Başkanlığı'nı sürdüren Atalay Dönmez, “14 Haziran 2019 akşamı Fuar Göl Gazinosu'nda düzenlediğimiz, 5. Tepecikliler Gecesi'ne, semtimizin eski ve yeni birçok sakini ile birlikte, İzmir futboluna emeği geçen birçok futbol adamının katılmasından dolayı çok mutlu olduk.

Oldukça coşkulu ve eğlenceli geçen gecemize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Ayrıca her zaman olduğu gibi bizleri gecemizde yalnız bırakmayan Egesporlife Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ve 9 Eylül Gazetesi Spor Müdürü Mutlu Yılmaz’a çok teşekkür ederiz” dedi.

Acarbay, Yatkın ve İncu Yalnız Bırakmadı

Düzenlenen geceye TÜFAD İzmir Şube Başkanı Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu’ndan Seddat Ozan, Ersoy Kubilay ve Enver Çelik, TÜFAD emekçisi Erdoğan Buyrukçu,  İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve Yönetim Kurulu ile TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ile Yardımcılarında Selçuk Ergeldi, geceye katılım gösterdi.

Tepecik 1946 Ülküspor Tam Kadro Gecede Yer Aldı

Bu sezon kurulan ve 2. Amatör Ligde mücadele eden Tepecik 1946 Ülküspor Başkanı Mitat İpek ve Yönetim Kurulu yer alırken, Teknik sorumlu ve sahada bu sezon mücadele eden oyuncularda görkemli gecede doyasıya eğlendiler.

Çılgın Cemal Yine Coşturdu

Düzenlenen geceye İzmir’in yetiştirdiği değerli müzisyenlerden Çılgın Cemal ve ekibi, programın başından sonuna kadar çaldıkları eğlenceli parçalarla tüm konukların doyasıya eğlenmesini sağladı.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life