fiorita otel fiorita otel

Ülküspor, Ahmetcan Karaoğlan Sosyal Tesislerini Açtı

17 / 06 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligde bu sezon mücadele edecek olan Ülküspor, 2019-2020 sezonu öncesi geçtiğimiz günlerde yaşama veda eden Ahmetcan Karaoğlan anısına Sosyal tesislerini geniş bir katılımla açılışını gerçekleştirdi

21 Nisan 2019 tarihinde yaşama veda eden minik Ahmetcan Karaoğlan’ın yaşam hikayesi derin izler bıraktı. 20 Ağustos 2008 yılında Kuşadası’nda dünyaya gelen Ahmetcan, 2017 yılında yakalandığında ve milyonda1 kişiye denk gelen Beyin tümörünü ilk aşamada gerçekleşen Ameliyat ile temizlenmesine rağmen, Tümörün ağresif olmasından kaynaklı yeniden nüksetti. Ahmetcan yaşam savaşını verdiği büyük mücadeleye rağmen kaybetti ve 21 Nisan 2019 tarihinde yaşama gözlerini yumdu.

Ülküspor yaşanan bu üzücü süreçte her daim Ahmetcan’ın yanında olarak çok önemli destek sağladı. Başkan Süleyman Şenol Ahmetcan Karaoğlan’ın adını yaşatma adına, yeni açtıkları sosyal tesislere adını vererek ölümsüzleştirdi.

17 Haziran 2019 tarihinde 20-806 Sokak, No 40 Mersinli Mahallesi Konak İlçe sınırları içerinde açılan Ülküspor Ahmetcan Karaoğlan Sosyal tesislerine geniş katılım gerçekleşti.

Ülküspor Yönetimi Tam Kadro Yer Aldı

Başkan Süleyman Şenol, Genel Kaptan İsmail Murat, 2. Başkan Ahmet Zenger, Başkan Vekili Necmettin Yılmaz, Ahmet Yeniçırak, Coşkun Sepetçioğlu, Ayhan Müslü, Ferdi Umaç, Hasan Dağ açılışta yer aldı.

 

Geniş Katılım Sağlandı

Açılışa TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay Yönetim Kurulu Üyeleri Seddat Ozan ve Enver Çelik ile Emekçi Erdoğan Buyrukçu, ASKF Başkanı Kadri Yatkın,  TFF İzmir İl temsilcisi Mehmet İncu ve Yardımcısı Selçuk ergeldi, Yılmaz Kayaspor’un Türkiye’de Görme engelli Başkanı Harun Büyükbaş, Uğur Yüce (1955 yılında Ülküspor’un ve Türkiye’de ilk kadın başkanı olan Mazlume Yüce’nin oğlu) MHP Konak İlçe Başkanı Mehmet Özmen, MHP Konak İlçe Meclis Üyesi Ahmet Yeniçırak ve Arge görevlisi Hayri Eron, Eski Altay Başkan Yardımcısı Mehmet Dülger Karaoğlanoğlu, Bornova Amatör Futbol Kulüpler Derneği Başkanı Murat Keser, Tepecik 1946 Ülküspor Başkanı Mitat İpek ve Tepecikliler Grubu Başkanı Atalay Dönmez, Ferahlı Mahalle Muhtarı Mustafa Çolaklar, Kent Konseyi Muhtarlar Başkanı Muzaffer Dinsever, Gaziantep Altyapısı Teknik Sorumlusu Timuçin Emre Kocaman, Antrenör Nedim Akgül ve birçok amatör futbol kulüp başkan ve yöneticileri katılım gösterdi.

Şenol’dan Acarbay’a Plaket

Ülküspor Kulüp Başkanı Süleyman Şenol, TÜFAD İzmir Şube Başkanı Şaban Acarbay’a yaptığı hizmetler adına plaket takdim etti.

Şenol, Özmen ve Yeniçırak'a Flama Takdim Etti

Başkan Süleyman Şenol, MHP Konak İlçe Başkanı Mehmet Özmen ve Konak Meclis Üyesi Ahmet Yeniçırak'a Ülküspor flaması takdim etti.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life