çoruhluastepe çoruhluastepe

Karabağlar FK, 3 Oyuncuyu Yuvada Tuttu

17 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Karabağlar FK, iç transferde 3 oyuncu ile anlaşma sağladı ve oyuncularını yuvada tuttu

Sezona şampiyonluk parolası ile yola koyulan Karabağlar FK takımı iç transferde Sağ bek mevki oyuncusu Furkan Sönmez, Stoper mevki oyuncusu Emre Bazi ve Ön Libero mevki oyuncusu Çağın Vardar ile anlaşma sağladı.

Başarılı oyuncuların imza törenine Kulüp Başkanı Nejat Kunal ile Başkan Yardımcısı Haydar Çiçek katılım gösterdi.

 

Furkan Sönmez;

1998 doğumlu Sağ bek mevki oyuncusu futbola Konak Belediyespıor altyapısında başladı. 5 sezon Konak Belediyespor forması terleten oyuncu ardından Yapıcıoğlu Başdaş takımına transfer oldu. 2 Sezon Başdaş ekibinde oynayan oyuncu ardından Efelergücü takımı ile anlaşma sağladı. Geçtiğimiz sezon Karabağlar ekibinde oynayan oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Karabağlar FK takımına imzayı attı.

Emre Bazi;

1990 doğumlu Stoper mevki oyuncusu futbola Altınoprdu altyapısında başladı. 6 sezon Altınordu takımında mücadele eden oyuncu sırasıyla Karabağlar Hires, Karabağlarspor, Dalyanspor, Sarnıç Gençlik, Karabğlarspor ve son 3 sezondur eski adıyla Karabağlar 35 Esnaf, şimdiki adıyla Karabağlar FK takımında forma giymeyi başardı. Oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden takımı ile anlaşma sağladı ve yuvada kaldı. Oyuncu Altınordu forması ile DSG Liginde 29 karşılaşmada forma giydi.

 

Çağın Vardar;

1994 doğumlu Ön Libero mevki oyuncusu Futbola Karabağlar Hires takımında başladı. 5 sezon Karabağlar Hires takımında mücadele eden oyuncu ardından Armutluspor’a transfer oldu. Oyuncu sırasıyla Karabağlar Gençyıldız, Çayırlıbahçe ve son 3 sezondur da eski adıyla Karabağlar 35 Esnafspor, şimdiki adıyla Karabağlar FK takımında forma terletti. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Karabağlar FK takımına evet dedi ve yuvada kaldı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life