fiorita otel fiorita otel

Karabağlar FK, Kunal İle Başarmak İstiyor

19 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Karabağlar FK takımı başkanı Nejat Kunal, yeni sezon ile ilgili görüşlerini Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan’a anlattı

Sezon başı yapılan kongre sonrası başkanlığa Nejat Kunal’ın gelmesi ile eski adı Karabağlar 35 Esnaf, yeni ismi ve logosu ile Karabağlar FK olarak ilk değişimi gerçekleştirdi.

Evli ve iki çocuk babası olan Kunal, 1977’de Karabağlar İlçesinde dünyaya geldi. Yıllardır Mali müşavirlik yapan Kunal son yıllarda Spor ve özellikle Futbola merak duyması ile böyle bir göreve talip olduğunu belirtirken, geleceğin genç nesline daha çok hizmet etmeyi düşündüğünü ve bunun için de çok çalışacaklarını ifade etti.

Kunal,"Uzun Vadeli Projeleri Hazırlıyoruz"

Çiçeği burnunda yeni başkan Nejat Kunal, “Uzun vadeli projelerin ilk adımlarını bu sezon atacağız. İlerleyen dönemlerde Karabağlar İlçesinin Lokomotif takımı olmayı hedefliyoruz” dedi.

"Centilmenliği Ön Planda Tutacağız"

Sözlerine devam eden Kunal, olmazsa olmazlarının centilmenlik olduğunu vurguladı. Kunal, “ Sahada ve saha dışında örnek bir takım olmak için ekstra mücadele edeceğiz. Birleştirici olmak ve sürekli Karabağlar takımları ile dostane ilişkilerimiz her daim devam edecek. Kısacası herkesle barışık olacağız” diye ifade etti.

"Hedeflerimize Emin Adımlarla Ulaşacağız"

Sezonu şampiyonluk ile tamamlamayı düşündüklerini dile getiren Kunal, “Elbette her takım gibi bizlerde sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşayıp, Süper Amatör Lig vizesini almak istiyoruz. Ama dediğim gibi önce centilmenlik ön planda olacak. Sorun isteyen değil daha çok temiz ve saygılı futbol oynayan taraf olacağız” dedi.

Tüm Takımlara Başarı Diledi

Son olarak sözlerine şöyle noktalayan Nejat Kunal, “Karabağlar ve tüm İzmir Amatör Futbol Kulüplerine başarılar diliyorum. Kazasız belasız bir lig yaşanmasını temenni ediyorum” diye belirtti.

Göksel Demirel İle Devam Kararı

Geçen sezon takımı başarı ile çalıştıran Karabağlar ekibinin teknik adamı, 2019-2020 sezonunda Karabağlar Fk ile yeniden anlaşma sağladı. Konu hakkında konuşan genç çalıştırıcı Göksel Demirel, “Geçtiğimiz sezon iskelet kadroyu koruyup, anlaşma sağladığımız oyuncularında katılması ile güçlü bir ekip kurduk. Bunun için transfer yaptığım oyuncuları takıma kazandıran başta başkan Nejat Kunal ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Hedefimize sezon sonunda kupayı alarak şampiyonluk sevinci yaşamak istiyoruz” dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life