aydinototepe aydinototepe

Yılmaz Ceylan Yuvada Kaldı

19 / 06 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligin yeni temsilcilerinden Manisa Ekibi Yunus Emre Belediyespor, genç yetenek Yılmaz Ceylan ile yeniden anlaşma sağladı

İzmir’in yetiştirdiği genç yetenek Yılmaz Ceylan, geçen sezonun ikinci devresinde şampiyonluk yaşadığı Yunus Emre Belediyespor ile yeniden anlaşma sağladı.

Geçen sezonun ilk devresini Dikili Çandarlıgücü’nde tamamlayan, ikinci devresini ise Manisa ekibi Yunus Emre Belediyespor’a transfer olan oyuncu, gösterdiği performans ile bir çok takımın da transfer listesinde yer almıştı. Sezonun ikinci devresi Süper Amatör Lig ekibi Yunus Emre Belediyespor’da oynadığı futbolla özellikle Play-Off’larda başarılı futbolu ile bir çok takımında dikkatlerini üstüne çekmeyi başardı.

Başarılı oyuncu Teknik Sorumlu Serol Emlek’in de katıldığı törenle imzayı attı.

2000 doğumlu oyuncu futbola Karşıya altyapısında başladı. 3 sezon Yeşil kırmızı ekibin formasını giyen oyuncu ardından Yamanlar Esenspor’a transferini gerçekleştirdi. Oyuncu sırasıyla Bayraklı Belediyespor, Yamanlar Esen,35 İzmir Kültür ve 2018-2019 sezonunun ilk devresi Dikili Çandarlıgücü, ikinci devresi ise Yunus Emre Belediyespor takımlarında forma terletti. Genç yetenek 2019-2020 sezonunda yeniden şampiyonluk sevinci yaşadığı Yunus Emre Belediyespor’a imzayı attı.

Yetenekli kanat oyuncusu Akademi Liglerinde 41, diğer amatör liglerde ise 100’ün üzerinde maçta forma giydi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life