lifepahtshop lifepahtshop

Karabağlar Gençyıldız’da Kadir Altundağ Dönemi

20 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Karabağlar Gençyıldız, yeni sezonun startını Teknik sorumlu olarak Kadir Altundağ ile anlaşarak başladı

Sezona şampiyonluk parolası ile giren Karabağlar Gençyıldız, ilk iş olarak teknik sorumlu Kadir Altundağ'a imza attırdı.

Karabağlar Gençyıldız takımının altyapısında yetişen genç çalıştırıcı 2019-2020 sezonunda yetiştiği kulübe yeniden teknik sorumlu olarak göreve getirildi. Son 6 sezondur gerek altyapıda gerekse 2 sezon önce A takımı çalıştıran Kadir Altundağ, Genel kaptan Abdülvari Bulut’un ve yönetim kurulunun isteği doğrultuda imzayı attı.

2013 yılında Halı Saha İzmir şampiyonluğu elde eden ardında Türkiye şampiyonluğu İzmir’e getiren genç hoca Kadir Altundağ, aynı sene Yunanistan’da düzenlenen Avrupa Dünya Şampiyonasında çeyrek finale yükselme başarılı elde etti.

1979 doğumlu çalıştırıcı Kadir Altundağ, “Yetiştiğim kulübün teknik sorumluluğunu bana güvenen Başkanımız İbrahim çoban, Genle Kaptanımız Abdülvari Bulut ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life