fiorita otel fiorita otel

Gültepespor’a Sponsor Desteği

21 / 06 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcisi Gültepespor, sezon öncesi İzmir’in önemli inşaat firmalarından Kule İnşaat ile Sponsorluk anlaşması sağladı

Yeni sezona güçlü girme adına ilk iş olarak sponsor sorununu çözen Gültepespor Kulüp Başkanı Yasin Satır, İzmir’de inşaat firması olan Kule İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Delibalta ile sözleşme imzaladı. 1 Yıllık anlaşma sağlayan Kule İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Delibalta, önümüzdeki seneler içince sponsorluk konusunda yeşil ışık yaktı.

Anlaşma sonrası konuşan Gültepespor Kulüp başkanı Yasin Satır, “Öncelikle sponsor olarak kulübümüze destek sağlayan değerli Kule İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adnan Delibalta’ya camiam adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Ardından Kule İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Delibalta ise, “Gençliğe hizmet eden amatör spor kulüplerimize destek olacağımız belirtmiştik. Bu sezon Süper Amatör Lige çıkan Gültepespor’un yaşamış olduğu zorluklara rağmen mücadele aşkı bizleri çok olumlu etkiledi ve bizlerde karar alıp Gültepespor’u desteklemek istedik. Bu anlaşma ilerideki yıllarda da devam edecek. Tüm Gültepespor camiasına ve bizlere de hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life