aydinototepe aydinototepe

İşçievleri, Ömer Bademci’yi Bırakmadı

22 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Buca temsilcisi İşçievleri, teknik sorumlu Ömer Bademci ile yeniden yola devam dedi.

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan İşçievleri, ilk iş olarak teknik adam Ömer Bademci ile anlaşma sağladı.

Yapılan anlaşma sonrası Başkan Ersin Gökhan, “Hocamız ile her konuda anlaşma sağladık. Hem İşçievlerispor’a hem de hocamıza hayırlı olsun” dedi.

Genç teknik adam Bademci ise, “Geçen sezon yakaladığımız bir başarı vardı. Bu sene bu başarıyı şampiyonlukla noktalamak istiyoruz. Ayrıca bana güvenen Başkanımız Ersin Gökhan ve yönetim kurulu ile tüm taraftarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Geçen sezon takımı çalıştıran genç teknik adam 2019-2020 sezonunda yeniden İSK ile anlaşarak yuvada kaldı.

Genç antrenör Ömer Bademci’nin imza törenine Başkan Ersin Gökhan katılım gösterdi.

Altay, İzmirspor, Tire, Kemalpaşa, Poyracık ve Gümürordu gibi takımlarda 15 Yıl futbol yaşantısını sürdürmüş olan Ömer Bademci, Ege Üniversitesi Futbol Antrenörlük mezunu. Ömer Bademci, ayrıca  bireysel anlamda Profesyonel liglerde futbol oynayan oyunculara da Antrenörlük görevini başarı ile sürdürüyor. Başarılı antrenör Ömer Bademci, 2018-2019 sezonunda İşçievlerispor ile anlaşma sağladı.

İlk antrenörlük kariyerine Karabağlar Eski İzmir Spor’da başlayan ve 2018-2019 sezonun başı Gaziemir Sarnıç ile anlaşan genç çalıştırıcı, Gaziemir ekibinden ayrılıp, aynı sezon İşçievlerispor ile anlaşma sağlamıştı. Genç hoca 2019-2020 sezonunda yeniden İşçievlerispor ile anlaşma sağladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life