aydinototepe aydinototepe

TÜGVA Buca, Spor’da Sınır Tanımıyor

22 / 06 / 2019

Türkiye Gençlik Vakfı(BUCA) İlçe Temsilciliği Sportif faaliyetler de sınır tanımıyor

4 Ay gibi bir süre içerinde 450 sporcuya ulaşan TÜGVA, geleceğin genç nesline spor yaptırma adına inanılmaz bir mücadele içine girdi.

Bir Çok Dalda Faaliyetle Devam Ediyor

Mustafa Karabacak'ın sorumlu antenör olduğu TÜGVA Buca'da, Kick Box ve Wushu'da Ahmet Akgül, Bayan Voleybol ve Basketbol'da Begüm Ersayın, Okçuluk'ta Murat İpek,  Futbol ve Futsal'da ise Emrullah Öztürk'ün görev yaptığı alanlarda 450 sporcu yararlanıyor.

Okçuluk, Futsal, Voleybol, Basketbol, Kickbox ve Wushu dalında genç yetiştirmeye hız kesmeden devam ediyor. 8-18 yaş arası yaklaşık 450 Bucalı gence hizmet veren TÜGVA Buca gençleri sosyal ve kültürel alanda yetiştirir iken sportif alan da tam anlamıyla gençlerin gelişimine katkı sağlıyor.

Yaklaşık 4 aydır Buca ilçesinde faaliyetlerini sürdüren TÜGVA Buca İlçe Temsilciliği, 450 sporcuya hizmet ediyor. Faaliyetleri hakkında bilgi veren Aslanata, geleceğin gençlerine hizmetimiz devam edecek dedi.

Aslanata, “Gençliği TÜGVA’ya Davet Ediyorum”

Sözlerine devam eden TÜGVA Buca İlçe Başkanı Yiğit Aslanata, “ Vakfımız Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen protokol kapsamında gençlere sosyal, kültürel ve sportif alanda hizmet sunmaya devam ediyor. Yarınların daha güzel olması açısından ve yarınların yöneteni şimdiki neslin gençleri olacağından gelecek güzel günler için elimizden geleni yapmaktayız” açıklamasında bulundu. Ayrıca TÜGVA’nın gençlere ve gençliğin geleceğine verdiği önemi vurgulayan Aslanata. Geleceğin Gençliği, Gençliğin geleceği sloganı ile tüm gençleri TÜGVA’ya davet etti

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life