lifepahtshop lifepahtshop

Gültepespor’a Sponsor Desteği Sürüyor

23 / 06 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligin yeni temsilcilerinden Gültepespor’a, 2 sene boyuncu forma desteği veren Alaşahan Rentacar firması, sözleşmeyi yeniledi ve 2 sezon daha destek olacağının imzasını attı

Son 2 sezondur Gültepespor’a forma sponsoru olan Alaşahan Rentacar firma yetkilisi Murat Alaşahan, 2 sezon daha destek olacağını ifade etti ve sözleşmeyi imzaladı.

Kulübünde 2. Başkanı olan Murat Alaşahan, Başkan Yasir Satır’ın da katılığı törende sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Satır, “Murat Alaşahan’a Teşekkür Ederim”

Sponsorluk anlaşmasından dolayı memnun olduğunu ifade eden Gültepespor Kulüp Başkanı Yasin Satır, “Kulübümüzde 2. Başkan olan Murat Alaşahan’ın bizlere forma sponsoru olarak desteğinin devam etmesinden dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.2 sene daha forma sponsoru olarak Alaşahan Rentacar’In firma sahibi Murat Alaşahan ve tüm yönetim kuruluna, şahsım ve kulübüm adına teşekkür ediyorum “dedi.

Alaşahan, “Amatör’e Desteğimiz Devam Edecek”

2 Sezon boyunca desteğini Gültepespor’a sürdüren Alaşahan Rentacar firma sahibi Murat Alaşahan, “Gültepespor kulübümüze sponsor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yaptığımız görüşme sonrası kulübümüze 2 sezon daha sponsor olmak ve destek sağlamak adına yeniden Yasin Satır başkanımızla sözleşme imzaladık.  Amatör futbol kulüplerine firma yetkililerinde her anlamda sponsor olması ve geleceğimiz olan çocuklara da destek olmasını gerektiğini düşünenlerdenim. Bu nedenle imkanımız doğrultusunda Gültepespor’a desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life