fiorita otel fiorita otel

İşçievlerispor, Keyif Veren Futbol Oynayacak

23 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden İşçievlerispor Kulübünü ziyaret eden Egesporlife Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, Başkan Ersin Gökhan ile önümüzdeki sezon hakkında konuşma yaptı

2019-2020 sezonuna şampiyonluk parolası ile giren İşçievlerispor Kulübünde Başkan Ersin Gökhan, sezon öncesi görüş ve fikirlerini Egesporlİfe Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan’a anlattı.

Bilindiği üzere müzisyen olan Ersin Gökhan Başkan, Akşamları müzik gündüzleri ise futbol ile yatıp kalkıyor. Yıllarca emek verdiği İşçievlerispor Kulübü için ise “Evladım” diyen Gökhan, kazancının büyük bölümünü kulübü için harcama yaparak büyük fedakarlık göstermesi ile camianın da sevilen isimleri arasında yerini almayı başardı.

Gökhan, “Tesis ve Altyapı Kurtuluş Reçetemiz Olacak”

Yaklaşık 4 önce tesisine kavuşan İşçievlerispor Kulübü, altyapıda 150 sporcu ile çalışmalarına hız veren Buca ekibi, ilerideki senelerde kulübün kendi öz kaynakları ile daha başarılı olacağını belirtti.

Ersin Gökhan, “ Tesise kavuşmamız ile 5 yıl içerinde daha rahatlayıp güzel işler yapacaktır. Kulübümüz elbette transferler yapacak ama artık kendi yetiştirdiği oyuncularla daha güçlü bir yapı içerisinde olacağımızı da söylemek isterim” ifadelerinde bulundu.

Antrenörlerimiz Özveri ile Mücadele Ediyor

Sözlerine devam eden Gökhan, “Alt ve üst olmak üzer 3 antrenörümüzle yoğun tempo içerinde çalışıyoruz. Buradan A Takım Hocamız Ömer Bademci, altyapı hocalarımız Gürkan Kına ve Burak Babayiğit’e özellikle teşekkür ediyorum. Gösterdikleri mücadele ile sporcularımızın daha kaliteli eğitim görüyor olması bizleri inanılmaz mutlu ediyor”dedi.

 

Taraftarımız Bu Sene Keyif Alacak

Yeni sezona Ömer Bademci ile anlaşma yaparak başlayan İşçievlerispor, transfer görüşmelerine start verdi. Önümüzdeki hafta yapacağı transferler ile kadro oluşumunu yapacaklarını dile getiren Ersin Gökhan, “İskelet kadromuzdaki birçok oyuncu başka takımlara transfer oldu. Bu nedenle yeniden yapılanma ile kadromuzu geniş tutup, keyifli bir futbol oynatacağımızın sözünü veriyorum. Çıkarsın maça galip gelirsin, kaybedersin. Bunlar futbolun doğasında var. Bunun bilincinde olup, oynadığımız futbolla taraftarımıza keyif alacağı bir sezon yaşatacağız” diye belirtti.

 

Geleceğimize Hizmet İçin Varız

Yıllarca Amatör Futbol sevdalısı olarak İşçievlerispor Kulübünün her alanında görev alan Başkan Ersin Gökhan, “Geleceğimiz olan genç nesile hizmet edip, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor içinde yaşamasına önem veriyoruz” dedi.

 

Tüm Amatör Kulüplere Başarı Diledi

2019-2020 sezonunda mücadele edecek olan başta Buca kulüpleri olmaz üzere İzmir’de Amatör liglerde mücadele eden tüm kulüplere başarı dileyen Gökhan, “Önceliğimiz Buca’daki takımların başarılı bir sezon geçirmesinden yanadır. Özellikle bu sezon 2. Amatör Ligden 1. Amatör Lige çıkan Fırat Seyhangücü takımını yürekten kutluyorum. Her zaman olduğu Buca Grubu güçlü ve dirençli ekiplerden oluşuyor. Sonuçta hepimiz bu ilçenin futbol takımlarıyız. Bir başka Buca takımı üst lige çıktığında hep beraber sevinmemiz gerekir. Birlik içerinde olarak Buca İlçemize ve kendi semtimize en iyi şekilde hizmet etme adına çalışmalarımıza yön veriyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life