çoruhluastepe çoruhluastepe

Karabağlar FK’dan Transfer Bombaları Devam Ediyor

26 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde şampiyonluk hedefleyen Karabağlar FK, bugün dış transfer 3 oyuncu ile daha anlaştı

Yaptığı transferler ile bir anda gündem yaratan Karabağlar FK takımı, geçen sezon 1. Amatör Ligde Süper Amatör Lige çıkan kadroda yer alan 3 oyuncuyu renklerine bağladı.

Son 2 sezon Çiğli Esentepe kadrosunda art arda şampiyonluk sevinci yaşayan golcü Emre Kekeç, Sol ve Sağ Açık Canmert Dağ ve Ön Libero Velat Özçelik, 2019- 2020 sezonu için Karabağlar FK takımı ile anlaşma sağladı.

Başarılı oyuncuların imza törenine Başkan Nejat Kunal, Başkan yardımcısı Haydar Çiçek, Antrenör Göksel Demirel ile takım kaptanı Murat Demirel katılım gösterdi.

Velat Özçelik;

1994 doğumlu oyuncu futbola Karşıyaka Belediye Spor 'da başladı. Oyuncu adından Fikri Altay Spor altyapısına transfer oldu.6 sezon süren Fikri Altay Spor macerasından sonra Karşıyaka Gümüşpala Spor 'a transfer oldu. Burada ki başarılı performansıyla Çiğli Esentepe Spor yönetiminin dikkatini çekerek 2017-2018 sezonunda Çiğli Esentepe Spor 'a transfer oldu ve burada Şampiyonluk sevinci yaşadı. Başarılı orta saha oyuncu 2018 -2019 sezonunda yeniden Çiğli Esentepe’de oynamış ve yeniden 1. Amatör Ligden Süper Amatör Lige çıkarak şampiyonluk sevinci yaşadı. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda Karabağlar FK takımına imza attı.

Canmert Dağ;

1995 doğumlu oyuncu futbola Karşıyaka Gümüşpala Spor altyapısında başladı. 4 sezon  bu kulüpte oynayan golcü, ardından Yamanlar Esenspor  ‘a transferini gerçekleştirdi. Sırasıyla Tatvan Gençlerbirliği Spor ,Karşıyaka Gümüşpala Spor, Yamanlar Esenspor formalarını giyen oyuncu 2017-2018 sezonunda Çiğli Esentepe Spor formasıyla şampiyonluk sevinci yaşadı. Başarılı golcü 2018-2019 sezonunda yeniden Çiğli Esentepe Spor ile Süper Amatör Lige çıkma sevinci ve şampiyonluk yaşadı. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda Karabağlar FK takımına imza attı.

 

Emre Kekeç;

1994 doğumlu oyuncu Futbola Afyonkarahisar Demirspor altyapısında başladı. 3 sezon bu ekipte oynayan golcü, ardından Fikri Altay Spor ‘a transferini gerçekleştirdi. Fikri Altay Spor forması ile 2 sezon geçirip sırasıyla Güraltay, Şirinyer Spor, Reo Atillaspor ‘a transfer olup Play-Off oynayan takımda yer buldu. Reo Atillaspor ’un ilk turda elenmesi üzerine ikinci tur da Yamanlar Esenspor ’a transfer oldu. Bu maçta gösterdiği performans ve attığı golle Yamanlar Esenspor ‘u Süper Amatör Lige taşıdı. Bu başarılı performans onun Ülkü Spor transferini gerçekleştirmesini sağladı. 2017-2018 sezonunun ilk yarısını Ülkü Spor ‘da geçiren başarılı forvet ikinci yarısını yeni kurulan ve sezonu şampiyon tamamlayan Çiğli Esentepe Spor kadrosunda kendine yer bularak geçirdi.

Emre Kekeç  2018-2019 sezonunda Süper Amatör Lige çıkma ve şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda Karabağlar FK takımına imza attı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life