fiorita otel fiorita otel

Çiğli Belediyespor’da Hakan Karatepe Dönemi

26 / 06 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig İzmir temsilcilerinden Çiğli Belediyespor, deneyimli çalıştırıcı Hakan Karatepe ile anlaşma sağladı

Çiğli Belediyespor altyapısında yetişen, A takım seviyesinde futbol oynayan ve final heyecanı yaşayan Hakan Karatepe, 2006 yılında aktif futbol yaşantısını sonlandırmıştı. Deneyimli antrenör 2019-2020 sezonunda yetiştiği kulübe Teknik Sorumlu olarak göreve getirildi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında ayrıldığını açıklayan İmam Aydemir’den boşalan koltuğa İzmir’in de yakından tanıdığı isim Hakan Karatepe getirildi

Transfer hakkında konuşan Deneyimli Çalıştırıcı Karatepe, “Öncelikle altyapısında yetiştiğim, futbol oynadığım ve final heyecanı yaşadığım takım olan Çiğli Belediyespor’a Teknik Adam olarak gelmekten dolayı çok mutluyum. Bana bu görevi layik gören başta Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. O sene bu sene parolası ile hedefimizi 3. Lig olacaktır. Buradan tüm Çiğli Halkından ve taraftarından sürekli destek olmalarını ve 3. Lige giden yolda Çiğli Belediyespor’a sahip çıkılmasını istiyorum” dedi.

Başarılı çalıştırıcı ilk antrenörlük kariyerine 2007 yılında Manisaspor’da Stajer Antrenör olarak başladı Ardından Göztepe A.Ş’ ye gelen Karatepe sırasıyla Bursa Nilüferspor, Karacabey Belediyespor, Sancaktepe Belediyespor, Ayvalıkgücü Belediyespor, 1920 Maraşspor, Karşıyaka ve Eyüpspor takımlarını çalıştırdı.

1979 İzmir doğumlu olan Teknik Direktör Hakan Karatepe, 2019-2020 sezonunda Çiğli Belediyespor’a imza attı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life