çoruhluastepe çoruhluastepe

Karşıyaka’da Mesut Toros, İmzayı Attı

26 / 06 / 2019

Karşıyaka’da Mesut Toros, bugün Selçuk Yaşar Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısı ile iki yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Turgay Büyükkarcı, “Geçen sezonun başında futbol takımımıza çok güvendiğimi söylemiştim. Mesut Hoca’nın gelmesiyle birlikte güvenim bir kat daha artmıştı. Yönetim olarak uzun süreli sözleşmelerden yanayız. Mesut Hocamızla da çok güzel bir yıl geçirdik. Bu sadece sportif anlamda değil, yönetimimiz ve camiamız ile olan iletişimi de içeriyor. Kan ve mantık çok iyi uyuyor. O nedenle hocamız ile iki yıllık daha anlaşma yapmaktan çok mutluyuz. Üst liglerde de umuyorum birlikteliğimiz devam edecek. Hocamızın başarılı olacağını biliyorum ve şans diliyorum” diye konuştu.

Teknik Direktör Mesut Toros ise, “Geldiğimiz günden bu yana camiamızın, yönetimimizin ve başkanımızın desteği ile birlikte takımımızı Play-Off’a kadar taşıdık. Oyuncularımız armaya yakışır bir biçimde çalıştılar ve savaş verdiler. Ben burada çok mutluyum, huzurlu bir ortamımız var. Camiamıza, yönetim kurulumuza, Turgay Başkanımıza çok teşekkür ederim. Önümüzdeki yıl da, her zamanki gibi çok çalışacağız. Karşıyaka’nın hak ettiği yere ulaşacağını biliyorum.” dedi.

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life