lifepahtshop lifepahtshop

Bornova Hitabspor, Transfere Hızlı Başladı

27 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligin yeni temsilcisi Bornova Hitabspor, iç transferde kadrosunda yer alan 4 oyuncu ile yeniden anlaşma sağladı

Kurulduğu ilk sezonda 2. Amatör Ligden 1. Amatör Lige çıkarak şampiyonluk sevinci yaşayan Bornova Hitabspor, 2019-2020 sezonun ilk transferlerini bugün 4 oyuncu ile anlaşarak gerçekleştirdi.

Şampiyonluk kadrosunda yer alan oyuncular ile yeniden anlaşma yapan Bornova Hitabspor, 2019-2020 sezonunda şampiyonluk için mücadele edeceklerini ifade eden Genel Koordinatör Mustafa Yılmaz, “Amacımıza sezon sonunda hedefimize ulaşma adına kadromuzda yer alan oyuncular ile yeniden anlaşma yapıp, ilerideki zaman diliminde ise dış transfer için takıma faydalı olacak oyuncuları kadromuza dahil edeceğiz” dedi.

Geçen sezon şampiyonluk kadrosunda yer alan oyunculardan 2001 doğumlu Stoper Hüseyin Can Yıldız, 2001 doğumlu Forvet Tunahan Beşyıldız, 1994 doğumlu Ön Libero Özer Özbilen ve 2001 doğumlu Orta Saha oyuncusu Mehmet Çark, Bornova Hitabspor Genel Koordinatör Mustafa Yılmaz’ın da hazır bulunduğu törende imzayı attılar.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life