aydinototepe aydinototepe

Torbalıspor’da Sabri Taşcan Güven Tazeledi

28 / 06 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 2019-2020 sezonunda mücadele edecek olan Torbalıspor, 28 Haziran 2019 tarihinden Pamukyazı tesislerinde kongresini gerçekleştirdi ve Sabri Taşcan yeniden başkan seçildi

Burhan Erciker’in divan başkanlığını yaptığı açılış konuşmasında ilk olarak 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okundu.

Divan Başkanı Burhan Erciker, konuşma yapmak üzere Başkan Sabri Taşcan’a söz verdi.

Sabri Taşcan, O sene bu sene diyerek şampiyonluk hedeflediklerini dile getirdi. Ardından sözlerine devam eden Taşcan, “Tüm Torbalı halkı ve taraftarına teşekkür ederim. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için. Yeni oluşturduğumuz yönetim kuruluna da aramıza hoş geldin diyoruz” dedi.

Evlatlarımıza Sahip Çıkacağız

Bundan sonraki süreçte altyapıya önem vereceğini dile getiren Taşcan, “Bu seneden itibaren artık Torbalı’nın evlatlarına şans vereceğiz. Amacımız bundan sonraki süreçte ilk hamlemiz altyapıdan yetişen çocuklarımızla Torbalıspor’u en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle mücadelemizi vereceğiz. Bu sene 6, diğersen 8 ve ilerleyen süreçte Torbalı’nın yetiştirdiği çocuklar ile artık paramızı da kendi evlatlarımıza verip, başarıya ulaşacağız” dedi.

Torbalı’da Yetişen Futbolculara Seslendi

Torbalı’nın evlatlarına seslenen Taşcan, “Buradan tüm Torbalı’lı futbolculara sesleniyorum. Diğer İl ve İlçelerde oynayan çocuklarımızın artık Torbalı’ya sahip çıkmasını ve kendi kentinin takımlarına destek olmasını diliyoruz” dedi.

İsmail Uygur’a Teşekkür Ederim

Seçim sonrası Torbalı Belediye Başkanı R. İsmail Uygur’a desteklerinden doyalı teşekkür eden Taşcan,”Bizlere sürekli destek olacağını ve takımın tüm sorunlarına sahip çıkacağını iletmesi bizleri çok mutlu etti. Kendisine hepinizin huzurunda yeniden teşekkür ederim” dedi.

Divan Başkanı Burhan Erciker ile Katipler Feyzi Tumbar ve Serkan Kaya yer aldı.

Başkan Sabri Taşcan

Yönetim Kurulu;

Adem Aksakallı, Şerif Tekinkök, Aydın Özgür, Mustafa Karaoğlan, M. Fatih Erkut, Fecri Derih, Efkan Çalpar, Emin Gönülverdi, Teoman Sönmez, Aydın Kumandanveren, Kazım Karasu, Kerem Teymuri, Onur Yalçın, Akan Şengül, Emin Uzun, Tahir Topçu, Ömer Çalışkan, Cumhur Eren, Kerim Güney ve Ahmet Küçük yer aldı.

Denetleme Kurulu Asil; Burhan Erciker, Huriye Erciker ve Adnan Güvenir

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life