çoruhluastepe çoruhluastepe

Buca Gençlerbirliği Öz Kaynağı İle Devam Edecek

29 / 06 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Buca Gençlerbirliği takımı 2019-2020 sezonunda kendi yetiştirdiği oyuncular ile lige devam edecek

Buca Gençlerbirliği 2019-2020 sezonunda A takım’da yer alan oyuncuların dışında altyapıdan yetiştirdiği oyuncular ile lig yarışında yer alacak.

İzmir’de parmakla gösterilecek kulüpler arasında yer alan Buca Gençlerbirliği, yine çizgisini bozmazdı ve altyapıdan yetiştirdiği oyuncular ile lige hazırlanıp, mücadelesini vereceğiniz belirten Karadağ, “Amacımız gençlerimizle yola devam etmek” dedi.

Sözlerine devam eden Takımın teknik sorumlusu Bedrettin Karadağ, “Öz kaynağımızla ligde her kategoride mücadelemiz sürecek. Belki 1-2 dış transfer yapıp, başarılı bir sezon geçirmeyi ve altyapımızda yetişen oyunculara imkan sağlayıp mücadelemizi vereceğiz. Önceliğimiz yetiştirici bir kulüp olması nedeni ile tüm imkanlarımızı altyapıya veriyoruz. Elbette yarışmacı kimliğimizden vazgeçmiş değiliz. Hedefimiz her yıl en az 5-6 gencimizi İzmir ve Türk futboluna kazandırmak ve Lokomotifi olmak istiyoruz” dedi.

Ayrıca Sponsor görüşmeleri olduğunu ifade eden Karadağ, altyapıdaki çizgilerinin devam edeceğini’de belirtti.

Temmuz’da Seçmeler Olacak

Altyapıya her zaman önem veren Buca Gençlerbirliği takımı 20 Temmuz 2019 tarihinde 2002 ve 2006’lar için oyuncu denemeleri yapacağını belirten Bedrettin Karadağ, “Seçmelere katılmak isteyen tüm oyuncuları bekliyoruz” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life