çoruhluastepe çoruhluastepe

Şirinyerspor’dan Ödüllü Seçme

01 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Şirinyerspor, daha önceleri görülmemiş bir seçme organizasyonuna imza atacak

Temmuz ayı son haftasında yapacağı seçmelere bir yenilik ekleyen Şirinyerspor Kulüp Başkanı Gürsel Kıbrıslı, seçmeleri en başarılı tamamlayan oyuncuya 5.000 TL ödül vereceğini ifade etti.

Öncelikle 10 kişiden oluşan bir heyet oluşturacağını ifade eden Kıbrıslı, yapılacak seçmelerde heyetin vereceği puanlarla en başarılı futbolcu bu ödüle layık olacağını belirtti.

Sözlerine devam eden Gürsel Kıbrıslı, “Bu sene böyle bir seçme organizasyonu yapmaya karar verdik. Temmuz ayının son haftasında yapacağımız seçmelere birçok oyuncu katılım gösterecek. 18 yaş ile 26 yaş arası oyuncuları kulübümüze gelerek verdiğimiz evrakları tamamladıktan sonra, oyunculara tarih gün ve saati belirteceğiz.  Her oyuncu kesinlikle 90 dakika forma giyecek. Oyuncuları rahatlıkla izleme adına kısa süreli takip etmeyeceğiz. Elemasyon usülü olacak olan seçmelerde ödülü alan oyuncu kulübümüzde kalmak ve anlaşma isterse kalacak. Kalmak veya anlaşmak istemezse bu konuda oyuncuya verdiğimiz ödül yine kendisinde olacak. Kısacası biz burada beğendiğimiz ve takıma katkı sağlayacağına inandığımız oyunculara da teklif götüreceğiz. Anlaşma sağladığımız oyuncularla 2019-2020 sezonunda takımızda mücadele edecek” dedi.

Şartları Açıklayan Gürsel Kıbrıslı;

***Temmuz ayının son haftası katılımcı futbolcu adedine göre çift kale maçlar oynanacak. 18 ile 26 yaş arası oyuncular (4 Temmuz Perşembeden İtibaren) kulübe gelerek verilen formları doldurduktan sonra oyunculara tarih, gün ve saat bildirilecek.

***Geçen sezon Şirinyerspor’da oynamış oyuncular seçmelere katılamayacak.

***Etik açıdan bugüne kadar herhangi bir kulüple anlaşma yapmış, kaparo almış oyuncuların başvurmamaları önemle rica olunur.

***İrtibat Telefon: 0532 245 94 72- Başkan Gürsel Kıbrıslı

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life