life paht shop life paht shop

Bergama Belediyespor’da Yeni Başkan Bilir Altay Oldu

02 / 07 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 2019-2020 sezonunda mücadele edecek olan Bergama Belediyespor’da yapılan kongre sonrası Bergamalı İş adamı Bilir Altay, başkanlığa seçildi

Bergama Belediyespor Olağan Üstü Kongresi yapılarak yeni yönetim belirlendi. Bergama Belediyesi Meclis Salonu’nda üye çoğunluğunun katılımıyla gerçekleştirilen kongrede Bilir Altay Bergama Belediyespor’un yeni başkanı seçildi.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrenin açılış konuşmasını Bergama Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Türkoğlu gerçekleştirdi. Başkan Türkoğlu’nun konuşmasının ardından divan başkanı ve katipleri oy birliği ile belirlendi. Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun divan başkalığında, yönetim kurulunun 2018 yılı faaliyet raporu, denetim raporu, bilanço ve tahmini bütçenin okuması, ibrası ve gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından yeni yönetim ve denetim kurulu oylandı.

Yapılan açık oylama sonucu divana sunulan tek yönetim listesi ile Bilir Altay Bergama Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi.

Yeni yönetimin önerisi üzerine gerçekleşen oylama ile Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu kulübün onursal başkanı seçildi.

Geçtiğimiz sezon TFF. 3. Ligden BAL Ligine düşen Bergama Belediyespor, 2 Temmuz 2019 tarihinde yaptığı kongre sonrası başkanlığa Bergama’dan tanınan ve sevilen İş adamı Bilir Altay getirildi.

Başkan: Bilir Altay

Yönetim kurulu;

Ahmet Taner, Emre Karabudak, İbrahim Koç, Hasan Hüseyin Engin, Mehmet Sadık Yayla, Memduh Çoban, Mesut Demirkaya, Onur Kayalarlıoğulları, Rafet Uslu, Samet Güldoğan, Sebahattin Güzel ve Şerif Topal’dan oluştu.

 

Denetleme Kurulu Asil Yönetim İse;

Aşkın Uyar, Murat Topal ve Selim Acun’dan oluştu.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life