çoruhlu aş çoruhlu aş

Bornova Belediyesi Amatör’lere Saha Tahsisini Yaptı

02 / 07 / 2019

Bornova Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ve Bornova Futbol Kulüpler Birliği işbirliği ile 2019/2020 Sezonu futbol sahaları tahsis toplantısı gerçekleşti

Işıkkent Muhammet Yıldız Spor Tesisleri Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya Bornova Belediyesi adına Spor İşleri Müdürü Berkhan Alptekin, Kulüpler Birliği adına Murat Keser ev sahipliği yaptı.

Bornova’da ki Amatör Spor Kulüplerinin temsilcilerine tek tek söz verilerek görüş ve önerileri alındıktan sonra saha tahsis planlamaları yapıldı.

Bornova Belediyesi Spor İşleri Müdürü Berkhan Alptekin; ‘‘Kulüplerimizin görüşlerine değer veriyoruz ve onlarında fikirleri doğrultusunda adaletli ve ortak akıl ile karar vererek saha tahsislerini gerçekleştiriyoruz. İzmir’de ilçe belediyeleri arasında en çok futbol sahasına sahip olmamıza rağmen 47 amatör futbol kulübünün ilçemizde olması nedeniyle saha ihtiyaçlarını ancak karşılayabiliyoruz. Spora önem veren ve kulüplerimize her konuda yardımcı olan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mustafa İduğ’a da çok teşekkür ediyorum. Saha tahsislerinin kulüplerimize hayırlı olmasını ve başarılar ile dolu sağlıklı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum.’’ dedi.

Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser; ‘‘Öncelikle Belediye Başkanımız Dr. Mustafa İduğ’a bize bu imkanları sağladığı için sonsuz teşekkür ediyorum. Kulüplerimizin katılımları ve görüşleri bizleri mutlu etti. Belediyemizin bizler sunduğu imkanlarla Bornova’da sporu bir adım ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız.’’ dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life