çoruhlu aş çoruhlu aş

Karatepe, 3. Lige Çıkacağız

05 / 07 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig İzmir ekiplerinden Çiğli Belediyespor'un çiçeği burnunda yeni teknik adamı Hakan Karatepe, ile Egesporlife Gazetesi İmtiyaz sahibi Yılmaz Özlahlan önümüzdeki sezon hakkında konuştu

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrası ciddi değişim yapan Çiğli Belediyespor ilk iş olarak İzmir ve Ege’nin da yakından tanıdığı isimlerden Teknik Adam Hakan Karatepe ile anlaşma sağladı.

Kulüp binasında yaptığımız sohbette Çiğli Belediyespor As Başkanı Deniz Çıtak, Yönetim Kurulu üyeleri İmam Kocadağ, Özgür Özcan, Kubilay Keskin ve Yücel Okur ile Teknik Adam Hakan Karatepe ile 2019-2020 sezonunu ve hedeflerini konuştuk.

 

Karatepe, “3. ligi Hedefliyoruz”

Ege ve İzmir’in de yakından tanıdığı Teknik Direktör Hakan Karatepe, “Yıllarca arzulanan fakat hep 3. Lig kapısından dönen Çiğli Belediyespor’da “o sene bu sene diyerek” hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Bu arada beni buraya layık gören Çiğli belediye Başkanı Sayın Utku Gümrükçü başkanımıza ve Çiğli Belediyespor yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

Geldiği günden bu yana yaydığı pozitif enerji ile ilk iş hemen oyuncular ile görüşme yapan Karatepe, “1 haftalık hem A takım seviyesinde oynayabilecek oyuncuları, hem de U19 takımımızdaki oyuncuları deneme sürecine alarak, çalışmalarımıza hız verdik. Burada beğendiğimiz oyuncuları Çiğli Belediyespor’a kazandırmak istiyoruz” dedi.

Karatepe, “Ben İnanıyorsam, Herkes İnanacak”

Özgür Özcan, Kubilay Keskin ve Ömer Kurt’tan oluşan transfer komitesi, Teknik Adam Hakan Karatepe ile sürekli istişare içinde çalışmalarına yön veriyor. Transfer komitesi, tüm detayları inceledikten sonra görüşme yaparak takıma en kaliteli oyuncuları kazandırdıklarını ifade eden Karatepe, “Komitemiz bu konuda çok detaylı görüşmeler yapıyor. Takımıza ve şampiyonluğa inanmayan oyuncuları istemiyorum. “O yüzden Ben inanıyorsam Herkes inanacak”. Biz oluşan kadromuzu 20 Temmuzda toplayıp, çalışmalarımıza hemen start vereceğiz” dedi.

Teknik Heyetimiz Akademisyen

Akademik altyapıya sahip olan Hakan Karatepe’nin Teknik Sorumluluğunu yaptığı Çiğli Belediyespor futbol takımında, yardımcılıklarını Ali Öğüt, Maç Analizcisi Volkan Yeter, Kondisyoner Ulaş Şengezer ve Kaleci Antrenörü Sancar Arslan’dan oluştu. Ekibi hakkında konuşan Karatepe, “Güzel ve uyumlu aynı zamanda Akademisyen bir ekiple çalışacağım. Tüm ince detayları bile göz önünde bulundurarak takımımızı lige en iyi şekilde hazırlayacağız” dedi.

 

Hakan Karatepe ile sohbeti sonlandıran Egesporlife Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, Çiğli Belediyespor As Başkanı Deniz Çıtak ile sezon öncesi ve sonrası hakkında konuşma yaptı.

Çıtak, Utku Gümrükçü’ye Teşekkür Ederim

Yapılan kongrede Başkanlığı Utku Gümrükçü’nün yaptığı Çiğli Belediyespor’un As Başkanı Deniz Çıtak, “Futbol oynadığım, sonrada taraftarı olduğum Çiğli Belediyespor’a şimdi ise yönetici olarak hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyorum. Öncelikle beni bu kutsal ve güzel göreve layık gören Belediye Başkanımız Sayın Utku Gümrükçü’ye yönetim kurulumuz adına sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Hedeflerini açıklayan Çıtak, “Yapılan kongre sonrası A’dan Z’ye kadar birçok değişimi ben ve yönetim kurulundaki tüm arkadaşlar 2 ay boyunca gecemizi gündüzümüzü katarak, değişim sinyallerini vermeye başladık. Öncelikle takımın hocası Hakan Karatepe, yaydığı güzel enerji ile bizleri daha da motive etmiştir. Buradan kendisine ve teknik heyetteki arkadaşlara yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Sözlerine devam eden Çıtak, “Skor ne olursa olsun, bu sene keyif veren bir futbol hedefliyoruz. Hem camiamızdan hem de taraftarımızdan bu süreçte biraz sabırlı olmalarını istiyoruz. Biz hedeflediğimiz 3. Lige mutlaka çıkacağız.

Ücretsiz Spor Okullarımız Devam Ediyor

Yıllarca yapılmamış bir uygulamayı bu sene hayata geçirdiklerini ifade eden Çıtak, “Yaklaşık 250 sporcumuz ücretsiz spor okullarından yararlanma imkanı ve aynı zamanda bu oyuncularımızın servislerini karşılayıp, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza da en iyi hizmeti altyapıda görev alan değerli hocalarımızla yapıyoruz” dedi.

 

 

 Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life