aydın oto tepe aydın oto tepe

Somaspor’da Basatemür Dönemi

05 / 07 / 2019

TFF 3. Lig ekiplerinden Manisa temsilcisi Somaspor, Burhanettin Basatemur ile anlaşma sağladı

Geçen sezon Bölgesel Amatör Ligden 3. Lige çıkan Somaspor, Ege ve Manisa’dan tanınan başarılı teknik adam Burhanettin Basatemür ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezon ilk devre Urganlıspor, ikinci devrede ise Alaşehir Belediyespor’u çalıştıran tecrübeli teknik adam 2019-2020 sezonunda Somaspor ile sözleşme imzaladı.

Kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Başkan Mustafa Aydın, yönetim Kurulu üyeleri V.Cem Doğan, Mehmet Yeşil, Ramazan Karakaya, Hakan Aydın, Ahmet Haşim Demirler, Haydar Güllü ve Abdullah Karış katılım gösterdi

Deneyimli çalıştırıcı Antrenörlük kariyerine 2000 yılında Turgurluspor altyapısında başladı. Tam 13 sezon Turgutluspor’un her kategorisinde ve A takımında görev alan Basatemür, sonrasında Altınordu takımında kısa süreliğine göre aldı. Ardından yeniden Turgutluspor’a dönen tecrübeli teknik adam burada 2 sezon daha görev yaptı. Başarılı çalıştırıcı, sırasıyla Kasabaspor, Urganlıspor ve Alaşehir Belediyespor takımlarında takımların başarısı için ter döktü. 2019-2020 sezonunda Burhanettin Basatemür, TFF 3. Lig ekiplerinden Somaspor ile anlaşma sağladı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life