life paht shop life paht shop

Kemalpaşa Esnafgücü’ne İşadamından Destek

06 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Kemalpaşa Esnafgücü’ne Kemalpaşa’lı İşadamı Abbas Alp’ten ciddi destek geldi

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız “İzmir’li İş Adamlarına Amatör İçin Çağrı” haberini okuyan ve duyarsız kalmayan Kemalpaşa’lı İşadamı Abbas Alp, Amatör Futbol Kulübü Kemalpaşa Esnafgücü’ne destek olma kararı verdiğini ifade etti.

Kemalpaşa Yönetiminden Ziyaret

Kemalpaşa Esnafgücü yönetim kurulunda Başkan Yardımcı Metin Ar, Genel Kaptan Yüksel Erçakır, Yönetici Hüseyin Öz ve Teknik Sorumlu Savaş Silik’ten oluşan heyet Abbas Alp’i iş yerinden ziyaret ederek teşekkür ettiler.

 

Abbas Alp, “Haber Beni Olumlu Etkiledi”

Haberi okuyan ve Kemalpaşa’nın altyapısında birçok sporcuyu barındıran Kemalpaşa Esnafgücü olduğunu belirten Abbas Alp, “Haberi okuduktan sonra bu çağrıya cevap verip, en çok beğendiğim ve yakından da takip ettiğim Kemalpaşa Esnafgücü takımına destek olmaya karar verdim. Akabinde Kemalpaşa Esnafgücü takımının başarılı teknik adamı Savaş Silik hocam ile irtibata geçtim ve destek olmak istediğimi belirttim. Bu süre içerisinde Savaş hocamızla biraraya geldim ve destek olacağımı özelikle belirttim. 2019-2020 sezonunda 3-4 oyuncunun da transfer ücretini bizzat ben karşılayacağım. Umarım bu sezon Kemalpaşa Esnagücü takımı, bir üst lige çıkar ve bu haklı mutluluğu hep beraber yaşarız” dedi.

 

Savaş Silik, “Destekle Daha Güçlü Olacağız”

Kemalpaşa Esnafgücü takımının Teknik Adamı Savaş Silik ise, “Öncelikle Egesporlife Gazetesi İmtiyaz sahibi Yılmaz Özlahlan’ın haberine çok anlamlı dönüş yapan Kemalpaşa’nın değerli işadamlarından Abbas Alp’e bu yaklaşımdan dolayı çok teşekkür ederim. Sporun içerisine işadamlarının yapacağı katkılar ile sportif faaliyetler daha yukarı çıkacak ve büyüyecek. Bu bilinçle bizlere destek sağlayacağını ifade eden Kemalpaşa’lı işadamı Abbas Alp beye kulübümüz adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu örnek davranışı Kemalpaşa’daki işadamlarımızdan da bekliyoruz. Kemalpaşa’nın gençliğine sahip çıkmalarını umut ediyoruz” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life