çoruhlu aş çoruhlu aş

Yalçın Ülgen, Bornova Hitab’a Devam

08 / 07 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligin şampiyonluk hedefleyen ekiplerinden Bornova Hitab, iç transferde başarılı golcü ve aynı zamanda kanat oyuncusu Yalçın Ülgen ile yeniden anlaşma sağladı

Geçtiğimiz sezon Bornova Hitabspor forması ile şampiyonluk yaşayan ve oynadığı takımla 1. Amatör Lige çıkan oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Bornova Hitabspor ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon ilk devreyi Ülküspor’da şampiyonlukla tamamlayan golcü oyuncu ara transfer döneminde Bornova Hitabspor’a geldi ve sezon sonunda burada da şampiyonluk yaşadı. Yetenekli oyuncu 2018-2019 sezonunda iki farklı takımda iki kez şampiyonluk sevinci yaşamış oldu.

Başarılı oyuncu Yalçın Ülgen’in imza törenine Kulüp Yöneticisi Ozan Beşyıldız ile Genel Koordinatör Mustafa Yılmaz katılım gösterdi.

1994 doğumlu oyuncu futbola Donatımspor’da başladı. 4 sezon Donatımspor forması giyen oyuncu, ardından Çay Mahalle Demir Köprü takımına transfer oldu. Oyuncu sırasıyla İlkadımspor, Ülküspor ve Bornova Hitabspor’da forma giydi. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Bornova Hitabspor dedi ve imzayı attı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life