life paht shop life paht shop

İşletir, Herşeye Rağmen Hedef 3. Lig

08 / 07 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig İzmir ekiplerinden İzmirspor Kulüp Başkanı Emin İşletir’i, Egesporlife Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan ziyaret etti ve önümüzdeki sezon hakkında konuştu

Gerçekleşen kongrede tek liste olarak Başkan seçilen Emin İşletir 11. Kez başkanlık koltuğuna oturdu. Cumhuriyetle yaşıt olan İzmirspor’da 2019-2020 sezonunda ciddi revizyonlar yapılacağını belirten İşletir, “Bu sezon ödüle dayalı bir sistem ile hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

Bir Milyon Lira Ödül Verilecek

Sezon sonunda şampiyonluk ve 3.Lige çıkması durumunda 1 Milyon Lira ödül dağıtılacağını belirten Emin İşletir, “Sezonun şampiyon tamamlayıp, 3. Lige çıkmamız durumunda Teknik Heyet, Oyuncu Grubu, malzemeci, masör’den oluşan tüm ekip 1 Milyon lira ödül alacak” dedi.

 

“Kazan Kazan” Sistemi Olacak

Sözlerine devam eden Başkan Emin İşletir, “Maçları kazanan her oyuncu yüksek prim alacak. Elbette anlaşma sağlanırken belli peşinat alacak, fakat asıl sistem oyuncular çıktıkları her maçı kazanması durumunda yüksek prim ödeyeceğiz. Bu model “Kazan Kazan” Modeli olarak hayata geçecek” dedi.

 

Altın Ödülleri Verilecek

Konu hakkında ise detay veren İşletir, “Bu sezon maçlarda gol atan, asist yapan ve gol yemeyen oyuncular, maçı galip gelmeleri durumunda bu oyunculara özellikle Altın ödülü verilecek” dedi.

 

Tüm Oyunlarımıza Sahip Çıkacağız

Sezon başı anlaşma yapıldıktan sonra kulübün her manada sahip çıkacağını ifade eden İşletir, “Oyuncumuz sezon için sakatlık yaşaması durumunda bile her türlü tedavisini ve oynamadığı müsabakalarda maddi anlamda sorun yaşamayacak. Sonuçta İzmirspor için ter döken oyuncularımıza sahip çıkmak bizim asli görevimiz” dedi.

 

Karabağlar Kulüplerine Çağrı

Bundan sonraki süreçte sürekli Karabağlar’da faaliyet gösteren tüm kulüplerle istişare içerinde olacağını dile getiren İşletir, “Karabağlar’daki tüm kulüplere tam manası ile birlik mesajı veriyorum. Yapacağımız görüşmeler ile her zaman birbirimize destek olacağız” dedi.

 

İzmir’deki Tüm Takımlara Başarı Diledi

Yeni sezon öncesi İzmir’de mücadele eden tüm Amatör Futbol takımlarına 2019-2020 sezonunda başarı dileyen İşletir, “Yeni sezonda İzmir takımlarımıza kazasız belasız ve sakatsız bir sezon diliyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life