life paht shop life paht shop

Kalbimizdesin, ADİL ABİ

08 / 07 / 2019

Geçtiğimiz günlerde amansız hastalığa yenik düşen, İzmir ve Balçova’nın sevilen isimlerinden Adil Kuru adına Balçova İlçe Stadında Masterler turnuvası düzenlendi

Balçova İlçe Stadında Saat 20:00’de başlayan maçı Eski Klasman hakemlerimizden Metin Aydınoğlu, Mustafa Sevim,  Ayhan Çalışkan ve 4. Hakem Orhan Kaya Hakem dörtlüsü yönetti.

Mücadelede ise gönüllü saha komiserliği Mehmet Top yaptı.

Yıllarca İzmir’de birçok futbolcu yetiştiren, Süper Lige gönderen ve onları Türk futbolu ile İzmir Futboluna kazandıran rahmetli Adil Kuru, futbol camiasında unutulmadı ve unutulmayacak.

Turnuvaya Teleferik Masterler, Karantina Masterler, Balçova Masterler, Karabağlar Nergiz Masterler, Güzelyalı Masterler, Aliağa Masterler, Teos Masterler ile Buca Gediz Masterler takımları katıldı.

Günün ilk maçı Balçova Karantina ile Balçova Teleferik arasında oynandı.Maç öcesi sahanın ortasında iki takımda 1 dakikalık saygı duruşu yaparken, zorlu geçen maçı Teleferik Masterler, rakibi Karantina Masterleri 3-1 mağlup etti.

Balçova Teleferik Masterler takımı Başkanı Haris Şahin ile Balçova Karantina Masterler takımı Başkanı Onur Kurtaran, böyle anlamlı bir turnuvada oynamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler. Ayrıca Adil Kuru'yu anma adına Teleferik Masterler Kulüp Başkanı Haris Şahin ile Balçova Belediye Termalspor Genel Kaptanı Ogün Yılmaz'ın birlikte düşünüp organize ettiği bu anlamlı turunuva'nın finali ise 23 Temmuz 2019 tarihinde oynanacak maç ile sona erecek.

Maçın sona ermesi ile Güzelyalı Masterler ve Atlantis Masterler takımı günün ikinci maçını oynadılar.

Balçova Teleferik takımı; İsa Yılmaz, Haluk Takıl, Hasan Dağ, Zülfikar Karaca, Emre Eren, Tolga Kaya, Burak Aras, Barış Arslan, Halim Karaköse, Nezir Narin, Fahri Danabaş, Önder Aslan, Ertunga Kuşhan, Ahmet Ölçer, Güven Gezen ve İsmail Aytemür’den oluştu.

Balçova Karantina Takımı ise; İbrahim Derbent, Müslüm Geçgel, Onur Kurtaran, Yunus Koçaban, Mehmet Keçeci, Mehmet Dikici, Savaş Çelikors, Ali Erten, Çağlayan Subaşı, Necati Ateş, Bülent Dikilen, Can Çelik, İbrahim Kayagibi, Abdülrezak Deniz ve Selçuk Erçetin’den oluştu.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life