çoruhlu aş çoruhlu aş

Balçova’lı İş Adamından, Balçova Termal’e Destek

09 / 07 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Balçova Belediye Termalspor’a Balçova’lı İşadamı Erkan Çubukçu’dan ciddi destek geldi

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız “İzmir’li İş Adamlarına Amatör İçin Çağrı” haberini okuyan ve duyarsız kalmayan Kemalpaşa’lı İşadamı Abbas Alp’ten sonra haberimizi okuyan bu çağrıya kulak veren ve duyarsız kalmayan Balçova’lı İş adamı Erkan Çubukçu, Balçova Belediye Termalspor’a destek ve sponsor olma kararı verdi.

Destek olacağını bildiren Erkan Çubukçu’yu Egesporlife Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, ziyaret etti ve destek konusunda çağrısına kulak veren, iş adamına teşekkür etti ve konu hakkında sohbet gerçekleştirdi.

Balçova Belediye Termalspor Genel Kaptanı Ogün Yılmaz ve KRL Otomotiv Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çubukçu ile görüşen ve görüşlerini alan Yılmaz Özlahlan, destek sağlayan firma yetkilisi Erkan Çubukçu’ya Amatör’e destek olduğu için teşekkür etti.

Çubukçu, “Geleceğimiz Olan Nesile Sahip Çıkmalıyız”

Evli ve 3 çocuk babası olan Erkan Çubukçu, yıllarca Balçova’da iş yaşamını sürdürmekte. Çocuklarının da tam bir futbol hayranı olması ve gelecek neslin spor yolu ile kurtulacağının bilincinde olan Çubukçu, “Futbol sevdası hepimizde var. Çocuklarımda sürekli futbol oynuyor. Bu durum beni oldukça memnu ediyor. Spor yapan bir kişinin ilerideki yaşamı da düzgün oluyor. Bu bilinçle İlçemizin takımı olan Balçova Belediye Termal Spor Kulübüne bu sene dahil bir çok sezon destek olma kararı aldım. Çünkü altyapıdaki oyuncuları gördükçe ve ilçemizde bu konuda lokomotif görevi üstlenen Balçova Termal takımı, gerek A takım gerekse altyapı takımlarını izlemek biz Balçovalı’lara inanılmaz mutluluk getiriyor” dedi.

İş Adamları Desteklemeli

İzmir’de yaşayan İş Adamlarına seslenen Çubukçu, “İzmir ve Türk gençliğini kötü alışkanlıklardan kurtaracak en kolay ve doğru sistemin spordan geçtiğini hepimizin bilmesi gerekiyor. Yapacağımız her konuda yardım ve destek geleceğimize yatırım olacaktır. Bu nedenle ben Egesporlife Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan’ın yazmış olduğu köşe yazından olumlu etkilendim ve destek olma kararı aldım. Tüm iş adamlarımızın destek olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ogün Yılmaz, Teşekkür Ediyoruz

Balçova Belediye Termal Genel Kaptanı Ogün Yılmaz ise, “Bizlere sponsor olarak destek sağlayan değerli İş adamı Erkan Çubukçu’ya cani gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life