aydın oto tepe aydın oto tepe

Beşyıldız, Şampiyonluğu İstiyoruz

09 / 07 / 2019

Geçtiğimiz sezon 2. Amatör Ligden İzmir 1. Amatör Lige çıkan ve ilk senesinde şampiyonluk sevinci yaşayan Bornova Hitabspor, Kulüp Başkanı Hakan Beşyıldız’ı ziyaret eden Egesporlife Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, 2019-2020 sezonu hakkında bilgi aldı

Geçen sezon 2 kategoride şampiyonluk yaşayan ve ilk senesinde dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Bornova Hitabspor, 2019-2020 sezonunda yine şampiyonluk hedefleyerek, gelecek adına umut saçtı.

Bu sezon 4 kategoride liglere katılacak olan Bornova Hitabspor‘da başkan Hakan Beşyıldız, “Genel Koordinatörümüz Mustafa Yılmaz, antrenörlerimiz Mesut Ceylan, Erhan Daşdelen ve Fatih Lale ile başarılı bir sezon geçericeğimize ve şampiyonluklar elde edeceğimize inancım tam” dedi.

Sözlerine devam eden Beşyıldız, “Geçen sezon elde ettiğimiz başarıdan dolayı çok mutlu olduk. Bu sezon A takımızda şampiyonluk yaşamak ve Süper Amatör Lige çıkmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Biz yeni takımız, bu konuda bazı kurumların biraz daha Adeletli olmasını rica ediyoruz. Amacımız başta Bornova futboluna, sonrasında İzmir ve Türk futboluna hizmet etmektir. Bunun içinde dayanışma içerisinde tüm kulüplerimizle dosthane ve güzel ilişkiler kurarak birbirimize faydalı olmak zorundayız. Ayrıca 2019-2020 sezonunda liglerde mücadele edecek olan tüm kulüplere yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life