aydın oto tepe aydın oto tepe

Konak Belediyesi’nden Amatörlere Can Suyu

09 / 07 / 2019

Konak Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu sezon başında yine Amatör Spor Kulüplerine Can suyu adı altında Nakdi yardımı yaptı

2019-2020 sezonu öncesi Konak Belediye Başkanı Abdul Batur’un da katıldığı Selahattin Akçiçek Kültür Merkezinde Konak’ta faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüp Başkanlarına Çek vererek önemli bir yardım gerçekleştirdi.

Konak Kulüpler Derneği Batur’a Forma ve Plaket Takdim Etti

Organizasyon öncesi Konak Amatör Futbol Kulüpleri Derneği Başkanı Mehmet Şerif Demir ile Yönetim Kurulu Üyesi Aslan Yıldız, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’a hem forma hem de Plaket takdim ederek gerçekleşen yardımdan dolayı teşekkür ettiler.

Kadir Akbulut’ta Yer Aldı

Düzenlenen Can Suyu törenine İzmir ASKF Başkan vekili Kadir Akbulut’ta yer aldı.

20 Takım Çeklerini Aldı

Toplamda 20 takımın yer aldıüı Konak Belediyesi bölgesinde, Konak Belediye Başkanı Abdul Batur’un da katıldığı törenle kulüp başkan ve yöneticilerine can suyu adı altında çek verildi.

Buna göre çeklerini alan kulüpler şöyle oluştu;

Reo Atillaspor, Basmane Altınpark, Çayırlı  Bahçe, Damlacıkspor, Dostgücüspor, Ege Çağlayanspor, Eşrefpaşaspor, Efelergücü, Gültepespor, Gültepegücü, Hücumspor, Kahramanlarspor, Kayaspor, Konak Belediyespor(Bayan Takımı), Torogücü, Tepecik Ülküspor 1946, Ülküspor, Yapıcıoğlu Başdaş, Yılmazkaya ve 1925 Genlik Spor takımları Çeklerini alarak sezon öncesi rahatladı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life