aydın oto tepe aydın oto tepe

İncu, Buca Amatör Kulüplerini Ziyaret Etti

09 / 07 / 2019

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, ziyaretlerine Buca Amatör Futbol Kulüpler Derneğini de dahil etti

Geçtiğimiz günlerde Karşıyaka bölgesi ile ziyaretlerine başlayan İncu, ardından Menemen Bölgesi ile ikinci ziyaretini gerçekleştirdi. Bugün ise ziyaretini Buca Amatör Futbol Kulüpleri Derneği oldu.

Sezonun sona ermesi ile Temmuz ayında Amatör Birliklerinden gelen davetlere iştirak eden TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, 9 Temmuz 2019 tarihinde Buca Amatör Futbol Kulüpleri Derneğini Yeni açılan Buca Belediyesi’nin toplantı salonunda gerçekleştirdi. Mehmet İncu, 2019-2020 sezonun için projelerini anlatırken, kulüplerin sorunlarını da dinleyip, çözüm amaçlı istişare etti.

Düzenlenen toplantıya Buca Belediye Spor Müdüresi Senem Kızak ve Buca’da faaliyet gösteren 16 Amatör Futbol Kulüplerinin Başkanlar, Yöneticileri ve antrenörleri katılım gösterdi.

Buna göre toplantıda şu kulüpler yer aldı;

Buca Gençlerbirliği, Kuruçeşmespor, Şirinyerspor, Trabzon Gücü, Buca Efeler, Şirinyer İdman Yurdu, Kozağaçspor, Buca Gediz Yıldırım, Ufuk Güraltay, Buca Evka 1, Buca Zaferspor, Fırat Seyhan Gücü, Özen Spor, Gediz FK, İşçievlerispor ve Buca Belediyespor kulüplerinin temsilcileri katılım gösterdi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life