life paht shop life paht shop

Mustafa İduğ, Bornova Kulüpleri ile Kahvaltıda Buluştu

10 / 07 / 2019

Bornova Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser ve yönetim Kurulu, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ve 48 takımın temsilcisinin de katıldığı dayanışma kahvaltısı düzenledi

Bornova’da meşhur “Yılmaz Exclusıve” adlı işletmede gerçekleşen kahvaltıya Bornova’da bulunan 48 takımın başkan ve yöneticileri ile antrenörlerinin katıldığı kahvaltı’da Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bornova Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, TFF İzmir İl temsilcisi Mehmet İncu, Yardımcıları Selçuk Ergeldi, Bülent Meralbaysal ve Mehmet Turu, Bornova Belediyespor Sportif Direktörü Adnan Özbağcı, Bornova Belediyesi Spor Müdürü, Berkhan Alptekin, Bornova Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan Yerakar, Yerel Basın ve Bornova’da faaliyet gösteren Amatör Futbol Kulüpleri Başkan ve yöneticileri katılım gösterdi.

Bornova Kulüpler Birliği Genel Koordinatörü, aynı zamanda TFF İzmir İl Temsilcisi yardımcısı ve Bornova Belediye Meclis Üyesi Mehmet Turu’nun açılış konuşması ile program başladı.

Açılış konuşmasının ardından Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser, “Düzenlediğimiz kahvaltıya katılan ve bizleri onure eden Bornova Belediye Başkanı Sayın Mustafa İduğ’a, gelen heyete Amatör Futbol Kulüplerimize İzmir’İn yerel basınının değerli isimlerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ardından konuşma yapan Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’ Bornova’nın değerli kulüp başkanları, yöneticileri, emekçileri ve Birlik Başkanı Murat Keser’e düzenledikleri kahvaltı için teşekkür ederim” dedi.

İduğ,“Bornova’nın Milli Takımı Olmak İstiyoruz”

Sözlerine devam eden İduğ, “Bornova’da bulunan 48 takımdan en yetenekli oyuncuları Bornova Belediyespor adı altında değerlendirip, onlara en iyi vitrini yaptıktan sonra oyuncuları Profesyonel liglere göndermek ve bunun için’de Bornova Belediyespor olarak ilk iş 3. Lige çıkmamız olacaktır” dedi.

Bornova’nın 3 Lig ekibine ihtiyacı olduğunu vurgulayan İduğ, “Harika bir Stadımız var. O stada Bornova’da bir 3. Lig ekibi olmalı. Bunun için tüm Amatör futbol kulüpleri ile sürekli istişare halinde olacağız. Her kulübe destek anlamında elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bornova İlçe Stadı Kalacak

İlçe Stadı hakkında konuşan İduğ “Bornova merkez’de yer alan ilçe stadı yapılacak tadilat ve yer altı otoparkı ile yeniden amatör futbolun hizmetinde yer alacak. Birçok kulübün ihtiyacını karşılayan Stadın yerinde kalmasını uygun gördük” dedi.

Mustafa İduğ, “Tesis Sayısı Artacak”

Tesis konusuna değinen Mustafa İduğ, “Bornova’da bulunan tesis sayısı İzmir’de en fazla ilçe olduğunu hepimiz biliyoruz. Takım sayısı ve oyuncusu sayısı arttıkça tesis sayılarımızı da artıracağız. Bunun için çalışmaları devam eden Tesislerimizi kısa bir süre sonra Bornova Amatör futboluna kazandıracağız” dedi.

Yatkın, “İzmir ve Bornova Futboluna Güzel İşler Yapılması Mutlu Ediyor”

Ardından söz alan İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, “Bornova Kulüpler Birliği’nin düzenlediği kahvaltıya katılmaktan dolayı çok mutlu oldum. İzmir ve Bornova futbolu için yapılacak güzel işler hep bizleri mutlu etti. Hem Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’a hem de Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

İncu, “Tüm Kulüplerimize Başarılar Diliyorum”

İncu, “Düzenlenen bu kahvaltı’da Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’a ve tüm ekibine başarılar diliyorum. Ayrıca Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser ve Bornova Kulüplerine yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Adnan Özbağcı, “Hedefli Bir Takım Kuracağız”

Sezon öncesi yapılanmayı en iyi şekilde yapacaklarını dile getiren Özbağcı, “2019-2020 sezonunda Şampiyonluk yaşamayı ve 3. Lige yakışır bir ekip oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

İduğ’a Plaket

Kahvaltı sonunda Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’a sağladıkları ve sağlayacakları katkılardan dolayı plaket taktim etti.

Yatkın ve İncu’da Plaket Aldı

Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Birlik Başkanı Murat Keser, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’ya hzimetlerinden dolayı plaket taktim etti.

Berkhan Alptekin’de Unutulmadı

Bornova Belediye Spor Müdürü Berkhan Alptekin ise Amatör futbol ve Spor’a hizmetlerinden dolayı Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser’den plaketini aldı.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life